- Umowa zawartaCzęść 1Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.· CiechanówCena wybranej oferty2 703 225 zł
- UnieważnionaCzęść 2
- Umowa zawartaCzęść 3JAW-TRANS Paweł Jaworski· SzweliceCena wybranej oferty720 000 zł
- UnieważnionaCzęść 4
- UnieważnionaCzęść 5
„Przetworzenie odpadów komunalnych z podziałem na części i opcją”
Zamawiający Eco Pułtusk Plus Sp. z o.o. (Pułtusk, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Przetworzenie odpadów komunalnych z podziałem na części i opcją”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 3 423 225 zł.
- Łączna wartość ofert
- 3 423 225 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 czerwca 2025
Termin ofert: 11 lipca 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
10 września 2025
2 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Eco Pułtusk Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| Miejscowość | Pułtusk |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | „Przetworzenie odpadów komunalnych z podziałem na części i opcją” |
| Główny Kod CPV | 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami |
| Część nr LOT-0001 | Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 |
| Część nr LOT-0002 | Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 15 01 06 |
| Część nr LOT-0003 | Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 02 01 |
| Część nr LOT-0004 | Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 07 |
| Część nr LOT-0005 | Przetworzenie odpadów komunalnych o kodach 17 09 04, 17 01 07, 17 01 01 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
czynności związane z obsługą maszyn i urządzeń do przetwarzania odpadów o kodzie – 20 03 01 część 1.
czynności związane z obsługą maszyn i urządzeń do przetwarzania odpadów o kodzie – 15 01 06 część 1I.
czynności związane z obsługą maszyn i urządzeń do przetwarzania odpadów o kodzie – 20 02 01 część 1II
czynności związane z obsługą maszyn i urządzeń do przetwarzania odpadów o kodzie – 20 03 07 - Część IV
czynności związane z obsługą maszyn i urządzeń do przetwarzania odpadów budowlanych - Część V
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →