Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
30 888 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywny odbiór transportem Wykonawcy i przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 11 z PSZOK w Płocochowie gmina Pułtusk.

Zamawiający Eco Pułtusk Plus Sp. z o.o. (Pułtusk, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywny odbiór transportem Wykonawcy i przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20…”, wybierając ofertę wykonawcy Senda Centrala Sp. z o.o. Wartość umowy: 30 888 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Eco Pułtusk Plus Sp. z o.o.Pułtusk, Mazowieckie (powiat Pułtuski →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
30 888 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Senda Centrala Sp. z o.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 30 888,00 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail