- Umowa zawartaCzęść 1Zakład Usług Leśnych s.c. Janusz i Arkadiusz Krupa· Kosobudy 100Cena wybranej oferty1 196 646 zł
- Umowa zawartaCzęść 3Zakład Usług Leśnych Dariusz Gałan· ZwierzyniecCena wybranej oferty896 440 zł
- UnieważnionaCzęść 2
Zabiegi pielęgnacyjno – ochronne w Roztoczańskim Parku Narodowym w 2026 roku
Zamawiający Roztoczański Park Narodowy (Zwierzyniec, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zabiegi pielęgnacyjno – ochronne w Roztoczańskim Parku Narodowym w 2026 roku”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 2 093 086 zł.
- Łączna wartość ofert
- 2 093 086 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=106, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~6,5 ofertumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
17 listopada 2025
Termin ofert: 16 grudnia 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
20 stycznia 2026
5 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Wszystkie oferty odrzucone.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Roztoczański Park Narodowy |
| Miejscowość | Zwierzyniec |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zabiegi pielęgnacyjno – ochronne w Roztoczańskim Parku Narodowym w 2026 roku |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 77200000-2 - Usługi leśnictwa |
| Dodatkowe kody CPV | 77210000-5 - Usługi pozyskiwania drewna; 90721700-4 - Usługi ochrony gatunków zagrożonych; 75251110-4 - Usługi ochrony przeciwpożarowej; 77100000-1 - Usługi rolnicze; 45000000-7 - Roboty budowlane; 45340000; 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.