Zabiegi pielęgnacyjno – ochronne w Roztoczańskim Parku Narodowym w 2026 roku
Zamawiający Roztoczański Park Narodowy (Zwierzyniec, Lubelskie) prowadził postępowanie „Zabiegi pielęgnacyjno – ochronne w Roztoczańskim Parku Narodowym w 2026 roku”. Termin składania ofert minął 16 grudnia 2025, 10:00. Wadium: 9000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 16 966 582 zł
- Wadium
- 9000 zł
- Termin składania ofert
- 16 grudnia 2025, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=106, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~6,5 ofertumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
17 listopada 2025
Termin ofert: 16 grudnia 2025 10:00 - Wynik: wybrano wykonawców
20 stycznia 2026
5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia są zabiegi pielęgnacyjno-ochronne w Roztoczańskim Parku Narodowym w 2026 roku, obejmujące m.in. zabiegi przebudowy, hodowli lasu, ochrony ekosystemów oraz zwierząt.
- 2
ZakresSzczegółowy zakres prac dla każdego pakietu jest określony w Załączniku nr 3 do SWZ, który zawiera sumaryczne ilości prac z zakresu zabiegów pielęgnacyjno-ochronnych.
- 3
ZakresZamówienie podzielone jest na 3 części (pakiety): obwody ochronne Jarugi i Słupy, Horodzisko i Obrocz oraz Bukowa Góra i Czerwone Bagno. Należy zapoznać się ze szczegółowym opisem każdego pakietu w załącznikach do SWZ.
- 4
ZakresZamawiający nie ujawnia szacowanej wartości zamówienia.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Roztoczański Park Narodowy |
| Miejscowość | Zwierzyniec |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zabiegi pielęgnacyjno – ochronne w Roztoczańskim Parku Narodowym w 2026 roku |
| Główny Kod CPV | 77200000-2 - Usługi leśnictwa |
| Część nr LOT-0001 | Pakiet I - Zabiegi pielęgnacyjno - ochronne w obwodzie ochronnym Jarugi i Słupy |
| Część nr LOT-0002 | Pakiet II -Zabiegi pielęgnacyjno - ochronne w obwodzie ochronnym Horodzisko i Obrocz |
| Część nr LOT-0003 | Pakiet III - Zabiegi pielęgnacyjno - ochronne w obwodzie ochronnym Bukowa Góra i Kruglik |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości określonej poniżej dla Pakietu III w wysokości: 9 000,00 PLN Szczegółowe wymagania dotyczące wadium zostały opisane w pkt. 11 SWZ. |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.