ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia do placówek szkolnych Gminy Szemud –pomoce dydaktyczne (etap II)

Zamawiający Gmina Szemud (Szemud, Pomorskie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia do placówek szkolnych Gminy Szemud…”. Termin składania ofert minął 17 lipca 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina SzemudSzemud, Pomorskie (powiat Wejherowski →)opublikowano 15 czerwca 2026
Termin składania ofert
17 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    15 czerwca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresKupowane są fabrycznie nowe monitory dotykowe, oprogramowanie, pomoce dydaktyczne i meble szkolne, z obowiązkiem dostarczenia ich oryginalnie zapakowanych i wolnych od wad do placówek w Gminie Szemud. Wszystkie elementy muszą być nieeksploatowane, sprawne i nie wycofane z produkcji.

  • 2

    ZakresZamówienie realizowane jest w ramach projektu unijnego EFS+ dla szkół podstawowych w Gminie Szemud, co wiąże się z koniecznością spełnienia warunków formalnych związanych z dofinansowaniem.

  • 3

    ZakresWykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za utratę lub uszkodzenie dostarczanych produktów aż do momentu ich przekazania zamawiającemu.

  • 4

    ZakresCały sprzęt i wyposażenie muszą zostać dostarczone na własny koszt i ryzyko wykonawcy do wskazanych placówek szkolnych w regionie Pomorskim.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał Zoneo Oleksiewicz Spółka Komandytowo - Akcyjna przy 6 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Gmina Szemud

NIP

5882388864

Adres

ul. Samorządowa, 84-217 Szemud

Region (NUTS)

PL634 – Pomorskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia do placówek szkolnych Gminy Szemud –pomoce dydaktyczne (etap II)

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

30231320-6 - Monitory dotykowe

Dodatkowe kody CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne; 39160000-1 - Meble szkolne

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu

  • Poniżej lista wszystkich podstaw wykluczenia. Pełny opis podstaw wykluczenia znajduje się w dokumentach zamówienia w SWZ 1. Obowiązkowe podstawy wykluczenia - art 108 ust 1 Pzp 1) z postępowania wyklucza się wykonawcę będącego osobą fizyczną, którego prawomocnie skazano za przestępstwo: a) udziału w
Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-07-17 10:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): Zoneo Oleksiewicz Spółka Komandytowo - Akcyjna89 tys. zł6 ofertwynik →
  2. 2025wygrał(a): Moje Bambino Sp. z o.o.136 tys. zł7 ofertwynik →
  3. 2025wygrał(a): Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Legrant” Katarzyna Nakoneczny-Kwartnik79 tys. zł7 ofertwynik →
  4. 2025wygrał(a): TESORA Marzena Paczyńska69 tys. zł4 ofertywynik →
  5. 2025wygrał(a): Moje Bambino Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością144 tys. zł2 ofertywynik →
  6. 2025zwycięzca nieujawniony w ogłoszeniuwartość b.d.oferty b.d.wynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 17.07.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Szemud prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szemud.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30231320-6 - Monitory dotykowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.