Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
68 652 zł
Umowa zawarta
14 marca 2025
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 68 652 zł – 272 483 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Kryterium gwarancja i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia do placówek przedszkolnych Gminy Szemud – zadanie 1 Zabawki i pomoce dydaktyczne

Zamawiający Gmina Szemud (Szemud, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia do placówek przedszkolnych Gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy TESORA Marzena Paczyńska. Wartość umowy: 68 652 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina SzemudSzemud, Pomorskie (powiat Wejherowski →)opublikowano 21 marca 2025
Wartość umowy
68 652 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TESORA Marzena Paczyńska (Bielsko - Biała), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 68 652,00 zł (umowę zawarto 14 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 68 652,00 zł do 272 483,13 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Szemud

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675422

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Samorządowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Szemud

1.5.3.)Kod pocztowy

84-217

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@szemud.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szemud.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1050080

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia do placówek przedszkolnych Gminy Szemud – zadanie 1 Zabawki i pomoce dydaktyczne

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dfdf6dc8-df12-4057-8bff-b709c1fb9c23

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00156945

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00011446/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia do placówek przedszkolnych Gminy Szemud – zadanie 1 Zabawki i pomoce dydaktyczne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Wdrażanie edukacji włączającej w szkołach podstawowych w Gminie Szemud” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza EFS+, Działanie nr 5.8. Wsparcie na rzecz szkolnictwa podstawowego i średniego (z wyłączeniem infrastruktury) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00049676

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/3/4/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

59352,80 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiot zamówienia finansowany jest w ramach projektu „Wdrażanie edukacji włączającej w szkołach podstawowych w Gminie Szemud” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza EFS+, Działanie nr 5.8. Wsparcie na rzecz szkolnictwa podstawowego i średniego (z wyłączeniem infrastruktury) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027)
3. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę zabawek/pomocy dydaktycznych do następujących placówek przedszkolnych na terenie Gminy Szemud:
a) Szkoła Podstawowa w Bojanie, Bojano, ul. J. Wybickiego 38, dyr. Danuta Mostrąg
tel. 58 676-03-85 NIP:588-239-53-21 Regon:190 956 604
b) Szkoła Podstawowa w Częstkowie im. Róży Zamoyskiej, Częstkowo, ul. Szkolna 9
dyr. Iwona Białas-Rychlak, tel. 58 676-12-97 NIP: 588-13-23-880, Regon:190 940 767
c) Szkoła Podstawowa w Jeleńskiej Hucie, Jeleńska Huta, ul. Szkolna 5, dyr. Małgorzata Rzepka, tel. 58 676-11-96 NIP:588-13-23-868, Regon:190 940 804
d) Szkoła Podstawowa w Łebieńskiej Hucie, Łebieńska Huta, ul. Kartuska 25, dyr. Ewa Jelińska, tel. 58 676-18-06, NIP:588-13-23-762, Regon:190 940 721
e) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łebnie, Łebno, ul. Szkolna 1, dyr. Krystyna Drafc, tel. 58 676-18-04, NIP:588-12-90-459, Regon:190 940 780
f) Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w Kielnie, Kielno, ul. Szkolna 4, dyr. Joanna Kułaga tel. 58 676-07-14
NIP: 588-228-51-18, Regon:190 941 146
g) Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szemudzie (SP+P) Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Szemudzie, Przedszkole Publiczne w Szemudzie, Szemud, ul. Szkolna 4, dyr. Judyta Miłosz, tel. 58 676-41-82 NIP:588-214-35-71 Regon:220 093 563
h) Zespół Szkolno-Przedszkolny w Koleczkowie (SP+P) Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Kaszubskich w Koleczkowie Przedszkole Samorządowe w Koleczkowie, Koleczkowo, ul. Wejherowska 24, dyr. Hanna Garbowska tel. 58 676-01-08,
NIP:588-239-73-66 Regon:221 723 470
4. Zabawki/pomoce dydaktyczne dostarczone powinny zostać do ww. placówek przedszkolnych na terenie Gminy Szemud
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w OPZ stanowiącym Załącznik Nr 7 a i b do SWZ. Niniejszy opis zawiera minimalne wymagania, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia.
6. Wszelkie zabawki/pomoce dydaktyczne dostarczane przez Wykonawcę w ramach realizacji przedmiotu zamówienia powinny być fabrycznie nowe, nieużywane, sprawne technicznie, bez wad fizycznych i prawnych. Wszystkie urządzenia wchodzące w skład przedmiotu zamówienia powinny być gotowe do pracy, pochodzić z bieżącej produkcji, z legalnego źródła dystrybucji oraz posiadać gwarancję.
7. Wykonawca zobowiązuje się do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ i postanowieniami projektu umowy oraz zasadami wiedzy technicznej, zasadami należytej staranności oraz obowiązującymi normami i przepisami.
8. Rozwiązania równoważne:
a) Jeśli w dokumentach zamówienia użyto znaków towarowych, patentów lub określeń wskazujących producenta lub pochodzenie, Zamawiający informuje, że stanowią one przykład i określają jedynie minimalne, oczekiwane parametry jakościowe oraz wymagany standard. Jeśli w opisie przedmiotu zamówienia zostały użyte ww. wskazania należy traktować je, jako propozycję Zamawiający dopuszcza zastosowanie równoważnych urządzeń i elementów w stosunku do opisanych w opisie przedmiotu zamówienia z zachowaniem tych samych lub lepszych parametrów technicznych, technologicznych i jakościowych. Ponadto zamienne urządzenia przyjęte do wyceny winny spełniać funkcję, zgodne z opisem przedmiotu zamówienia i spełniać parametry nie gorsze, niż wskazane w załączniku A do SWZ.
b) Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy PZP, Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy PZP wskazuje, iż dopuszcza rozwiązania równoważne w opisywanym przedmiocie zamówienia. Ilekroć w opisie przedmiotu zamówienia posłużono się wskazanymi odniesieniami Zamawiający po przedmiotowym wskazaniu dodaje sformułowanie „lub równoważne”;
c) Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego jest obowiązany wykazać, że oferowane rozwiązania spełniają wymagania określone przez Zamawiającego poprzez złożenie stosownych dokumentów;
d) Spoczywający na Wykonawcy obowiązek wykazania równoważności urządzeń jest obowiązkiem wynikającym z ustawy, który może być spełniony w jakikolwiek sposób pozwalający Zamawiającemu jednoznacznie stwierdzić zgodność oferowanych w ofercie systemów, technologii, materiałów/produktów lub urządzeń z wymaganiami określonymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, co winno zostać wykazane na etapie składania oferty zawierających elementy równoważne;
9. Zamawiający nie umożliwia przedstawienia informacji zawartych w ofercie w postaci katalogu elektronicznego.
10. W związku z przeznaczeniem zamówienia do użytku osób fizycznych, Zamawiający wymaga w związku z art. 100 ustawy Pzp, by przedmiot zamówienia był wykonany z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, w tym dla osób niepełnosprawnych, chyba że nie jest to uzasadnione charakterem przedmiotu zamówienia.
Przedmiot zamówienia powinien spełniać wymogi określone w Standardach dostępności dla polityki spójności 2021-2027 w zakresie zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości kobiet i mężczyzn, znajdującymi się na stronie internetowej: www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/dokumenty/, w tym w szczególności przedmiot zamówienia winien być wykonany zgodne z koncepcją uniwersalnego projektowania, opartego na ośmiu regułach:
a) Użyteczność dla osób o różnej sprawności,
b) Elastyczność w użytkowaniu,
c) Proste i intuicyjne użytkowanie,
d) Czytelna informacja,
e) Tolerancja na błędy,
f) Wygodne użytkowanie bez wysiłku,
g) Wielkość i przestrzeń odpowiednie dla dostępu i użytkowania,
h) Percepcja równości (Regułę definiuje się w następujący sposób: „Projekt winien minimalizować możliwość postrzegania indywidualnego jako dyskryminujące” (źródło: Kondrad Kaletsch, 2009, The Eighth Principle of Universal Design [w:] Design for All [online]. Newsletter Design For All, Vol-4 march 2009. New Delhi: Institute of India 2009, str.67–72. [dostęp: 25 czerwca 2009]. Dostęp w Word Wide Web: http://www.designforall.in/newsletter_March2009.pdf,) jest to zgodne z art. 9 i 19 Konwencji, które wskazują na samodzielne i na równych prawach korzystanie ze środowiska zurbanizowanego, usług, produktów i dostępu do TIK w sposób, który nie prowadzi do dyskryminacji i stygmatyzacji z uwagi na niepełnosprawność).

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

68652,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

272483,13 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

68652,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TESORA Marzena Paczyńska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5471958484

7.3.3)Ulica

Kasztanowa

7.3.4)Miejscowość

Bielsko - Biała

7.3.5)Kod pocztowy

43-300

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

68652,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
78 551 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
276 448 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
78 551 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Szemud prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szemud.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 68 652 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TESORA Marzena Paczyńska (Bielsko - Biała). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.