ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Opracowanie dokumentacji projektowej na: Budowę ścieżki pieszo - rowerowej na odcinku drogi powiatowej Nr 1493B od granicy z miastem Białystok do skrzyżowania z ulicą Jaworową w Olmontach (Gm. Juchnowiec Kościelny)

Zamawiający Powiat Białostocki - Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku (Zaścianki, Białystok, Podlaskie) prowadził postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej na: Budowę ścieżki pieszo - rowerowej na odcinku…”. Termin składania ofert minął 5 sierpnia 2024, 10:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
5 sierpnia 2024, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 500 zł
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    08 lipca 2024

    Termin ofert: 5 sierpnia 2024 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej budowy ścieżki pieszo-rowerowej w Olmontach, na odcinku drogi powiatowej nr 1493B.

  • 2

    WarunkiNależy dokładnie zapoznać się ze SWZ, aby poznać wszystkie warunki udziału w postępowaniu oraz wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia.

  • 3

    ZakresSzczegółowy zakres zamówienia i wymagania dotyczące dokumentacji projektowej zawarte są w rozdziale III, V i VI Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).

  • 4

    ZakresOferty można składać do 5 sierpnia 2024 roku, do godziny 10:00.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Powiat Białostocki - Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku

Miejscowość

Zaścianki, Białystok

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Opracowanie dokumentacji projektowej na: Budowę ścieżki pieszo - rowerowej na odcinku drogi powiatowej Nr 1493B od granicy z miastem Białystok do skrzyżowania z ulicą Jaworową w Olmontach (Gm. Juchnowiec Kościelny)

Główny Kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Część nr LOT-0001

Opracowanie dokumentacji projektowej na: Budowę ścieżki pieszo - rowerowej na odcinku drogi powiatowej Nr 1493B od granicy z miastem Białystok do skrzyżowania z ulicą Jaworową w Olmontach (Gm. Juchnowiec Kościelny)

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 4

Informacje dodatkowe


1. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy Przetargowej Powiatowego Zarządu Dróg w Białymstoku: https://pzd-bialystok.logintrade.net/zapytania_email,170000,2f5d0e601d474939fd5a533cb98b7365.html

2. Korzystanie z Platformy Przetargowej przez Wykonawcę jest bezpłatne.

3. Szczegółowe Instrukcje korzystania z Platformy dostępne są pod adresem:
https://pzd-bialystok.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html

4. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.

5. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.

6. Zamawiający nie wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

7. Wykonawca jest związany ofertą do upływu terminu określonego datą w dokumentach zamówienia, tj. do dnia 02.11.2024 r. jednak nie dłużej niż 90 dni od dnia upływu terminu składania ofert, przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert.

8. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp (tj. tzw. procedurę odwróconą). W pierwszej kolejności Zamawiający dokonana badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Szczegóły wskazano w SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.