- Umowa zawartaCzęść 1XERKAM Janusz Kamiński· BiałystokCena wybranej oferty3752 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2Komserwis Sp. z o.o.· BiałystokCena wybranej oferty3936 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 3XERKAM Janusz Kamiński· BiałystokCena wybranej oferty7749 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4XERKAM Janusz Kamiński· BiałystokCena wybranej oferty357 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 5
- Umowa zawartaCzęść 6XERKAM Janusz Kamiński· BiałystokCena wybranej oferty1648 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 7Centrum Informatyki „ZETO” S.A.· BiałystokCena wybranej oferty4472 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 8Centrum Informatyki „ZETO” S.A.· BiałystokCena wybranej oferty7294 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 9Centrum Informatyki „ZETO” S.A.· BiałystokCena wybranej oferty2252 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 10Centrum Informatyki „ZETO” S.A.· BiałystokCena wybranej oferty5397 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 11Komserwis Sp. z o.o.· BiałystokCena wybranej oferty10 701 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 12XERKAM Janusz Kamiński· BiałystokCena wybranej oferty6070 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 13Centrum Informatyki „ZETO” S.A.· BiałystokCena wybranej oferty5236 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 14Centrum Informatyki „ZETO” S.A.· BiałystokCena wybranej oferty7275 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 15Centrum Informatyki „ZETO” S.A.· BiałystokCena wybranej oferty11 406 zł3 oferty
- UnieważnionaCzęść 16
- Umowa zawartaCzęść 17Komserwis Sp. z o.o.· BiałystokCena wybranej oferty9840 zł3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 18Centrum Informatyki „ZETO” S.A.· BiałystokCena wybranej oferty1077 zł3 oferty
- UnieważnionaCzęść 191 oferta
- Umowa zawartaCzęść 20Centrum Informatyki „ZETO” S.A.· BiałystokCena wybranej oferty13 899 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 21Komserwis Sp. z o.o.· BiałystokCena wybranej oferty30 504 zł3 oferty
- UnieważnionaCzęść 22
- Umowa zawartaCzęść 23XERKAM Janusz Kamiński· BiałystokCena wybranej oferty6593 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 24Centrum Informatyki „ZETO” S.A.· BiałystokCena wybranej oferty7815 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 25Centrum Informatyki „ZETO” S.A.· BiałystokCena wybranej oferty5713 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 26XERKAM Janusz Kamiński· BiałystokCena wybranej oferty19 680 zł3 oferty
- UnieważnionaCzęść 27
- Umowa zawartaCzęść 28XERKAM Janusz Kamiński· BiałystokCena wybranej oferty9963 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 29Centrum Informatyki „ZETO” S.A.· BiałystokCena wybranej oferty11 653 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 30XERKAM Janusz Kamiński· BiałystokCena wybranej oferty18 229 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 31XERKAM Janusz Kamiński· BiałystokCena wybranej oferty17 417 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 32
Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Uniwersytetu w Białymstoku
Zamawiający Uniwersytet w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Uniwersytetu w Białymstoku”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 229 929 zł. Złożono 54 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 229 929 zł
- Liczba ofert
- 54 ofertłącznie, 32 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
1 wpis- Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
10 czerwca 2026
3 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Uniwersytet w Białymstoku |
| NIP | 5422383747 |
| Adres | ul. Świerkowa 20B, 15-328 Białystok |
| Region (NUTS) | PL841 – Podlaskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Uniwersytetu w Białymstoku |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 30200000-1 - Urządzenia komputerowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0013 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0014 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0015 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0016 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0017 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0017 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0018 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0018 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0019 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0019 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0020 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0020 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0021 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0021 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0022 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0023 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0023 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0024 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0024 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0025 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0025 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0026 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0026 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część RES-0027 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0028 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0028 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0029 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0029 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0030 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0030 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0031 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0031 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0032 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.