AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup komputerów dla pracowników Urzędu Miasta w Czeladzi (Nr referencyjny: SE-ZP.271.1.6.2026)

Zamawiający Miasto Czeladź (Czeladź, Śląskie) prowadzi postępowanie „Zakup komputerów dla pracowników Urzędu Miasta w Czeladzi (Nr referencyjny:…”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 08:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto CzeladźCzeladź, Śląskie (powiat Będziński →)opublikowano 3 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 402 544 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
11 września 2026, 08:00
7d 0h
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    03 września 2026

    Termin ofert: 11 września 2026 08:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 11 września 2026 roku o godzinie 08:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup komputerów dla pracowników Urzędu Miasta w Czeladzi (Nr referencyjny: SE-ZP.271.1.6.2026).

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Czeladź

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276257512

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Katowicka 45

1.5.2.)Miejscowość

Czeladź

1.5.3.)Kod pocztowy

41-250

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.czeladz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.czeladz.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup komputerów dla pracowników Urzędu Miasta w Czeladzi
(Nr referencyjny: SE-ZP.271.1.6.2026)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6b2233b0-3f8f-48b3-b615-063878ff6c79

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419682

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043303/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup komputerów dla pracowników Urzędu Miasta w Czeladzi.

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umczeladz.logintrade.net/zapytania_email,239347,a11ebb84794d3f25ff9dd18160be35a0.html

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

1) Z zastrzeżeniem postanowień dotyczących negocjacji treści oferty oraz przypadku awarii platformy, na której prowadzone jest postępowanie, komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami może się odbywać wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, tj.: poprzez Platformę przetargową , która jest stroną internetową prowadzonego postępowania.
2) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (Platforma przetargowa) – strona, na której opublikowane będzie postępowanie, udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia oraz za pośrednictwem której będzie prowadzona komunikacja z wykonawcami (URL) – https://umczeladz.logintrade.net/zapytania_email,239347,a11ebb84794d3f25ff9dd18160be35a0.html
Ciąg dalszy w Rozdziale 13 SWZ

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Instrukcje użytkowników Platformy przetargowej - Wykonawca zamierzający złożyć ofertę (ofertę składa się wyłącznie poprzez Platformę przetargową) zobowiązany jest:
1) zapoznać się z instrukcjami użytkowników Platformy przetargowej dostępnymi pod adresem: https://umczeladz.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html Są tam instrukcje:
a) „Rejestracja Wykonawcy na platformie”,
b) „Zadawanie pytań do postępowania”,
c) „Wymagania techniczne”,
d) „Udział w trybie podstawowym z możliwością negocjacji” oraz
2) zaakceptować „Regulamin korzystania z Platformy przetargowej” dostępny pod adresem:
https://umczeladz.logintrade.net/rejestracja/regulamin.html
2. Regulamin korzystania z Platformy przetargowej - Złożenie oferty poprzez Platformę przetargową oznacza akceptację regulaminu, o którym mowa w ust. 1 pkt 2.
3. Wymagania techniczne związane z korzystaniem z Platformy przetargowej - wskazane są na stronie internetowej Platformy przetargowej - pod adresem:
https://umczeladz.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html
„1) Wymagania techniczne, jakim musi odpowiadać sprzęt komputerowy Wykonawcy, aby móc korzystać z Platformy. a) Dopuszczalne przeglądarki internetowe: Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera.
2) Pozostałe wymagania techniczne:
a) dostęp do sieci internet;
b) obsługa przez przeglądarkę protokołu XMLHttpRequest – ajax;
c) włączona obsługa JavaScript;
d) zalecana szybkość łącza internetowego powyżej 500 KB/s;
e) zainstalowany Acrobat Reader;
f) zainstalowane środowisko uruchomieniowe Java - Java SE Runtime Environment 6 Update 24 lub nowszy.
3) Oświadczenia lub dokumenty przekazywane za pośrednictwem środka komunikacji elektronicznej przesyła się w formatach danych określonych na podstawie §2 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U. z 2020r. poz. 2452). Równocześnie Zamawiający rekomenduje na format danych przesyłanych plików: .pdf.”
4. Wsparcie techniczne - w zakresie działania Platformy przetargowej udziela jej dostawca, tj. Public24.ai spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Wrocławiu, ul. Legnicka 57d, lokal B/J, 54-203 Wrocław, nr tel. +48 71 787 35 34, e-mail: helpdesk@logintrade.net od poniedziałku do piątku (dni robocze) w godz. 8:00 – 16:00.
Ciąg dalszy w Rozdziale 14 SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

informacje dot RODO ujęto w Rozdziale 22 SWZ

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

informacje dot RODO ujęto w Rozdziale 22 SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

SE-ZP.271.1.6.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.6.)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

668240,00 PLN

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Tak

4.1.14.)Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

Zamawiający określił wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności, zgodnie z art. 101 ust. 1 ustawy

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot umowy obejmuje zakup i dostawę fabrycznie nowych 60 sztuk komputerów wraz z wyposażeniem zgodnym z opisem przedmiotu zamówienia (w ramach zamówienia podstawowego). Przedmiot umowy należy dostarczyć do siedziby Zamawiającego. Zamawiający przewiduje również w ramach prawa opcji zwiększenie przedmiotu zamówienia o max 40 sztuk.
2) Nie dopuszcza się modyfikacji sprzętu na drodze Producent-Zamawiający.
3) Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, pochodzić z legalnego i autoryzowanego kanału dystrybucji producenta oraz być objęty pełnym wsparciem technicznym i gwarancyjnym producenta na terenie Polski.
4) Zamawiający zastrzega sobie prawo do sprawdzenia reżimu gwarancyjnego oraz dostarczonej konfiguracji na dedykowanej stronie internetowej producenta sprzętu.
5) Oferowany produkt ICT nie może być objęty rekomendacją wydaną na podstawie art. 33 ust. 4 ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa ani decyzją dotyczącą dostawcy wysokiego ryzyka, o których mowa w art. 226 ust. 1 pkt 17 i 19 ustawy Pzp.
(W Formularzu Ofertowym Wykonawca złoży Oświadczenie w tym zakresie)
6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku Nr 4 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

30213300-8 - Komputer biurkowy

30237460-1 - Klawiatury komputerowe

30237410-6 - Myszka komputerowa

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do uruchomienia zamówienia opcjonalnego. Wykonanie prawa opcji może ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb zamawiającego i na skutek jego dyspozycji. Wykonanie prawa opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia (w formie pisemnej) o uruchomieniu zamówienia opcjonalnego.
2. W zakresie realizacji zamówienia objętego prawem opcji zapisy niniejszej umowy stosuje się odpowiednio.
3. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Realizacja zamówienia objętego opcją jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego.
1) Rodzaj i maksymalna wartość opcji: Opcja ilościowe w zakresie komputerów zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia ilości komputerów i zwiększenia wynagrodzenia o dodatkowe max. 40 szt. komputerów wraz z wyposażeniem zgodnym z zakresem określonym dla zamówienia podstawowego.
4. Okoliczności skorzystania z opcji :
1) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji gdy wartość wynagrodzenia za zamówienie podstawowe będzie mniejsza niż kwota, którą zamawiający zmierza przeznaczyć na realizację zamówienia lub gdy zdobędzie dodatkowe środki na zakup komputerów.
5. Termin uruchomienia prawa opcji - Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji
w terminie realizacji niniejszej umowy.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

2. Sposób oceny ofert :
1) Ocena w zakresie kryterium „CENA OFERTOWA BRUTTO” – będzie dokonana na podstawie ilości wyliczonych punktów. Wyliczenia dokona się w następujący sposób: Pc = (CN/ CB) x 100 punktów gdzie poszczególne litery/znaki oznaczają:
„Pc” – Ilość punktów dla oferty badanej w Kryterium „Cena oferty brutto”
„CN” – Najniższa Cena ofertowa za zamówienie spośród wszystkich rozpatrywanych i niepodlegających odrzuceniu ofert,
„CB” – Badana Cena -Cena ofertowa badanej/ przeliczanej oferty,
„/”- dzielone
„x”- pomnożenie

3. Oferta najkorzystniejsza - Za ofertę najkorzystniejszą będzie uznana oferta, która nie podlega odrzuceniu, i uzyskała najwięcej punktów/ ma najniższą cenę
4. Obowiązek podatkowy u zamawiającego - Jeżeli zostanie złożona oferta, której wybór prowadziłby do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług, dla celów zastosowania kryterium ceny Zamawiający dolicza do przedstawionej w tej ofercie ceny kwotę podatku od towarów i usług, którą miałby obowiązek rozliczyć.
5. Zaokrąglenia przy wyliczeniach- Przy obliczaniu Zamawiający zastosuje zaokrąglenie do dwóch miejsc po przecinku według zasady, że trzecia cyfra po przecinku od 5 w górę powoduje zaokrąglenie drugiej cyfry po przecinku w górę o 1. Jeśli trzecia cyfra po przecinku jest mniejsza niż 5, to druga cyfra po przecinku nie ulega zmianie.
6. Zastosowanie art. 248 ustawy Pzp [pomocnicze mechanizmy wyboru oferty najkorzystniejszej przy zróżnicowanych kryteriach]- NIE DOTYCZY.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

1) wydruk lub zrzut ekranu ze strony www.cpubenchmark.net potwierdzający spełnienie wymaganego poziomu wydajności procesora. Wydruk lub zrzut ekranu musi przedstawiać dane aktualne na dzień składania ofert;

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

1) wydruk lub zrzut ekranu ze strony www.cpubenchmark.net potwierdzający spełnienie wymaganego poziomu wydajności procesora. Wydruk lub zrzut ekranu musi przedstawiać dane aktualne na dzień składania ofert;

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów
3.Wraz z ofertą należy złożyć (dotyczy oferty składanej w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu)

1) Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust 1 ustawy Pzp - zgodnie z Zał. 2 do SWZ Oświadczenie to składa Wykonawca, każdy ze wspólników w przypadku składania oferty wspólnie przez konsorcjum lub spółkę cywilną. Jeżeli oświadczenia składają wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie: - Oświadczenie w zakresie braku podstaw wykluczenia musi złożyć każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia nie może podlegać wykluczeniu z postępowania w oparciu o wskazane w SWZ podstawy wykluczenia). - Oświadczenie w zakresie spełniania warunków udziału w postępowaniu – nie dotyczy. 2) Informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru - w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów jeżeli zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. 3) Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentacji dla określonej osoby – jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentacji nie wynika z dokumentów o których mowa w pkt 2). 4) Pełnomocnictwo ustanowione do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia ustanowienie pełnomocnika może być dokonane w umowie konsorcjum lub odrębnym dokumencie pełnomocnictwa. Umowę konsorcjum lub pełnomocnictwo, z którego wynika komu udzielono pełnomocnictwa, należy dołączyć do oferty. Pełnomocnictwo może być do ich reprezentowania w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy. W przypadku spółki cywilnej pełnomocnictwo do występowania w imieniu tej spółki lub umowa spółki cywilnej, z której wynika upoważnienie/pełnomocnictwo do występowania w imieniu tej spółki (nie dotyczy jeżeli wszyscy wspólnicy spółki cywilnej podpiszą ofertę). 5) Przedmiotowe Środki Dowodowe o których mowa w Rozdziale 7 SWZ . 6) Przedmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie Równoważności, o których mowa w Rozdziale 8 SWZ (jeżeli dotyczy)

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
2. Pełnomocnictwo
1) wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Oznacza to, że ustanowienie pełnomocnika do reprezentowania wspólników w postępowaniu o udzielenie zamówienia jest obowiązkowe. Ustanowienie pełnomocnika może być dokonane w umowie konsorcjum lub odrębnym dokumencie pełnomocnictwa. Umowę konsorcjum lub pełnomocnictwo, z którego wynika komu udzielono pełnomocnictwa należy dołączyć do oferty.
Obowiązek wyznaczenia przedstawiciela uprawnionego do reprezentacji współwykonawców w stosunkach z zamawiającym dotyczy również spółki cywilnej.
2) w przypadku spółki cywilnej wystarczającym będzie, gdy upoważnienie/pełnomocnictwo do występowania w imieniu tej spółki wynikać będzie z dołączonej do oferty umowy spółki cywilnej lub uchwały wspólników, wskazującej jednego ze wspólników jako umocowanego do reprezentacji spółki (wszystkich wspólników). Ofertę może podpisać wyznaczony pełnomocnik lub wszyscy wspólnicy spółki.
3) dokument pełnomocnictwa powinien określać postępowanie o udzielenie zamówienia, którego dotyczy, wymieniać wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia (mocodawców), oraz określać osobę pełnomocnika oraz zakres jego umocowania,
4) dokument pełnomocnictwa musi być podpisany przez wszystkich wykonawców ubiegających się wspólnie o zamówienie,
3. Korespondencja z Pełnomocnikiem - wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z podmiotem występującym jako pełnomocnik wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, na adres wskazany w ofercie jako adres do korespondencji.
4. Oświadczenie o którym mowa w art. 125 ust 1 pzp w zakresie braku podstaw do wykluczenia - w przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia przez Wykonawców, Oświadczenie w zakresie braku podstaw wykluczenia -Zał. Nr 2 do SWZ musi złożyć każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmiany terminu wykonania umowy, z przyczyn obiektywnych i niezależnych od Wykonawcy, np. w przypadku braku dostępności przedmiotu umowy na rynku, co Wykonawca musi uzasadnić oraz adekwatnie do danego przypadku udokumentować.
2. Z uwagi na okoliczności, o których mowa w ust. 1 Strony mogą przedłużyć termin realizacji umowy maksymalnie do 30.11.2026r.
3. W przypadku obiektywnego braku możliwości dostarczenia przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia wskazanego w ofercie z powodu braku jego dostępności na rynku, dopuszczalne jest dostarczenie przez Wykonawcę za zgodą Zamawiającego przedmiotu umowy o parametrach technicznych nie gorszych i cenie nie wyższej niż wynikające z oferty. W takim przypadku Wykonawca obowiązany jest każdorazowo przedłożyć Zamawiającemu stosowne dokumenty.
4. Zmiany umowy mogą wynikać w szczególności z następujących okoliczności:
1) ze zmian powszechnie obowiązujących przepisów prawa w tym w szczególności: gdy w trakcie obowiązywania Umowy ulegnie zmianie stawka podatku od towarów i usług oraz podatku akcyzowego (na przedmiot umowy); w takim przypadku zmianie ulegnie wysokość wynagrodzenia brutto Wykonawcy w ten sposób, iż zostanie ono powiększone lub zmniejszone o kwotę stanowiącą różnicę pomiędzy kwotą podatku według stawki obowiązującej w dniu zawarcia Umowy i kwotą podatku obliczoną według nowej stawki obowiązującej po wprowadzeniu zmiany w obowiązujących w tym zakresie przepisach prawa. Przedmiotowe postanowienie ma zastosowanie do tej części wynagrodzenia brutto Wykonawcy, do którego będzie miała zastosowanie zmieniona stawka podatku. W przypadku podatku od towarów i usług podstawą wyliczenia kwoty podatku będzie kwota ceny netto Wykonawcy, która nie ulegnie zmianie na skutek zmiany stawki tego podatku,
2) ze zmiany adresów korespondencyjnych, adresów e-mail lub danych osób odpowiedzialnych za realizację umowy,
3) z potrzeby zmiany terminów realizacji umowy (w tym potrzeby zmiany terminu rozliczenia Umowy) z przyczyn niezależnych od Stron, jak również z przyczyn których Strony, działając z należytą starannością nie były w stanie przewidzieć. Przedłużenie terminu może nastąpić o czas niezbędny do wykonania właściwego zakresu przedmiotu umowy, jednak nie dłużej niż do 30.11.2026r. Strony zobowiązują się do wzajemnego powiadamiania w formie pisemnej o zaistnieniu okolicznościach wymagających zmiany umowy. Do powiadomienia należy dołączyć dowody zaistnienia tych okoliczności.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-11 08:00

8.2.)Miejsce składania ofert

na Platformę Przetargową, na której prowadzone jest postępowanie

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-11 08:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-09

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
402 544 zł
Próbka: 130 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
146 932 zł1 055 710 zł
Rozstęp międzykwartylowy
908 778 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
146 932 zł
Mediana
402 544 zł
Górny kwartyl
1 055 710 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 11.09.2026, 08:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Miasto Czeladź prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czeladź.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.