- Umowa zawartaCzęść 9Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty171 600 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 21Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty23 800 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 22Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty102 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 27Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty258 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 28Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty25 920 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 29Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty12 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 76Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty320 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 77Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty9 840 000 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 78Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty3 717 000 zł1 oferta
- UnieważnionaCzęść 39
- UnieważnionaCzęść 41
- UnieważnionaCzęść 44
- UnieważnionaCzęść 46
- UnieważnionaCzęść 48
- UnieważnionaCzęść 50
- UnieważnionaCzęść 64
- UnieważnionaCzęść 68
- UnieważnionaCzęść 86
- UnieważnionaCzęść 87
SUKCESYWNE DOSTAWY PROTEZ, ZASTAWEK, NICI I INNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH NA POTRZEBY KARDIOCHIRURGII DO LOKALIZACJI W WEJHEROWIE
Zamawiający Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „SUKCESYWNE DOSTAWY PROTEZ, ZASTAWEK, NICI I INNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH NA POTRZEBY…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 14 470 320 zł. Złożono 9 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 14 470 320 zł
- Liczba ofert
- 9 ofertłącznie, 19 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=186, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
05 marca 2026
Termin ofert: 9 kwietnia 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
02 kwietnia 2026
Zmienia wersję 154594-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
09 czerwca 2026
9 ofert1 wykonawca - Wynik: wybrano wykonawcę
14 lipca 2026
19 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
16 lipca 2026
15 ofert5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
17 lipca 2026
14 ofert11 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
04 sierpnia 2026
14 ofert3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
07 sierpnia 2026
9 ofert5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
- 2
OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert.
- 3
WykonawcaWykonawcą wszystkich 19 części zamówienia (87 zadań) została firma Medtronic Polska Sp. z o.o., która złożyła najkorzystniejsze oferty we wszystkich lotach.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. |
| REGON | 190141612 |
| Adres | ul. Powstania Styczniowego 1, 81-519 Gdynia |
| Region (NUTS) | PL633 – Pomorskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | SUKCESYWNE DOSTAWY PROTEZ, ZASTAWEK, NICI I INNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH NA POTRZEBY KARDIOCHIRURGII DO LOKALIZACJI W WEJHEROWIE |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 31711140-6 - Elektrody |
| Dodatkowe kody CPV | 33184200-5 - Protezy naczyniowe; 33141125-2 - Tworzywa do szwów chirurgicznych; 33182000-9 - Urządzenia do wspomagania serca; 33141220-8 - Kaniula; 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne; 33194220-4 - Wyroby do transfuzji krwi; 33141640-8 - Dreny; 33140000-3 - Materiały medyczne; 33182220-7 - Zastawki serca; 33184300-6 - Sztuczne części serca; 33182300-2 - Urządzenia do chirurgii serca; 38420000; 33123000-8 - Urządzenia do diagnostyki sercowo-naczyniowej; 33141120; 33141642-2 - Akcesoria do drenażu; 33192500-7 - Probówki; 33111730-7 - Wyroby do angioplastyki; 33111710-1 - Wyroby do angiografii |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0015 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0016 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0017 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0018 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
| Część RES-0019 – Wynik postępowania | Zamknięte bez wyboru |
Informacje dodatkowe
- 1.Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 594), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej Wykonawca może złożyć ww. oświadczenie na wzorze stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
- 2.Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w
- art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 ustawy Pzp
- art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,
sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed terminem jej złożenia. - 3.Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
- 4.Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w pkt 1 ppkt 1.1 niniejszego rozdziału (art. 125 ust. 1 ustawy Pzp), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w:
a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp,
b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego,
c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, dotyczących zawarcia z innymi Wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji,
d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, - 5.1. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast:
- 1)informacji z Krajowego Rejestru Karnego, o której mowa w § 2 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 30 grudnia 2020 r. (Dz.U. poz. 2415 z 2020 r.) dalej Rozporządzenie – składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa w § 2 ust. 1 pkt 1 Rozporządzenia;
- 2)odpisu albo informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, o których mowa w § 2 ust. 1 pkt 6 Rozporządzenia – składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że:
a) nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury. - 2.Dokument, o którym mowa w pkt 1), powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. Dokument, o którym mowa w pkt 2, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem.
- 3.Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ust. 1, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →