Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-06-09 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa układarki mieszanek mineralno-asfaltowych

Zamawiający Zakład Remontów i Konserwacji Dróg (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa układarki mieszanek mineralno-asfaltowych”. Termin składania ofert minął 18 czerwca 2026, 10:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Zakład Remontów i Konserwacji DrógWarszawa, Mazowieckieopublikowano 9 czerwca 2026
Termin składania ofert
18 czerwca 2026, 10:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    RyzykoZamawiający ocenia wyłącznie cenę (najniższą), więc wszelkie dodatkowe korzyści (serwis, szkolenia, gwarancja ponadstandardowa) nie zwiększają szans na wygraną, chyba że są bezpłatne i obowiązkowe zgodnie z załącznikami.

  • 2

    ZakresKupują nową układarkę asfaltu na gąsienicach z 2026 roku, nie używaną, nie starszą i nie na kołach; musi spełniać dokładne parametry z załącznika nr 1 do SWZ, którego treść decyduje o dopuszczeniu oferty.

  • 3

    ZakresUmowa trwa 16 miesięcy, ale dostawa dotyczy jednego egzemplarza dla Zakładu Remontów i Konserwacji Dróg w Warszawie (nie floty ani leasingu), sprzęt będzie używany na terenie Mazowsza.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Zakład Remontów i Konserwacji Dróg

REGON

015895956

Adres

plac Czerwca 1976 nr 1, 02-495 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa układarki mieszanek mineralno-asfaltowych

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

34920000-2 - Sprzęt drogowy

Dodatkowe kody CPV

34138000-3 - Drogowe pojazdy gąsienicowe

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-06-18 10:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Zasady finansowe określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 18.06.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Zakład Remontów i Konserwacji Dróg prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34920000-2 - Sprzęt drogowy. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.