Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa układarki mieszanek mineralno-asfaltowych
Zamawiający Zakład Remontów i Konserwacji Dróg (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa układarki mieszanek mineralno-asfaltowych”. Termin składania ofert minął 22 czerwca 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 22 czerwca 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1477, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 maja 2026
Termin ofert: 15 czerwca 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 czerwca 2026
Nowy termin: 15 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 338980-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 czerwca 2026
Nowy termin: 18 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 378944-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
17 czerwca 2026
Nowy termin: 22 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 392498-2026
- Sprostowanie
19 czerwca 2026
Nowy termin: 30 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 415415-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 czerwca 2026
Nowy termin: 7 lipca 2026 10:00Zmienia wersję 422598-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
31 sierpnia 2026
4 oferty4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresDostawa fabrycznie nowej układarki asfaltowej z 2026 roku zgodnie z załączonym opisem technicznym i projektem umowy. Urządzenie musi być gąsienicowe.
- 2
ZakresZamówienie trwa 16 miesięcy i realizowane jest na terenie Mazowsza.
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia opisany jest w załącznikach do SWZ, które są wiążące dla ofert.
- 4
ZakresWyłonienie nastąpi w trybie przetargu nieograniczonego z kryterium najniższej ceny.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zakład Remontów i Konserwacji Dróg |
| REGON | 015895956 |
| Adres | plac Czerwca 1976 nr 1, 02-495 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa układarki mieszanek mineralno-asfaltowych |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 34920000-2 - Sprzęt drogowy |
| Dodatkowe kody CPV | 34138000-3 - Drogowe pojazdy gąsienicowe |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-06-22 10:00 |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
Zasady finansowe określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →