Postępowanie zakończone — wybrano wykonawców
Wybrany wykonawca
FAYAT BOMAG POLSKA Sp. z o.o.· Warszawa
Cena wybranej oferty
5 909 346 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
4 oferty
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Dostawa układarki mieszanek mineralno-asfaltowych

Zamawiający Zakład Remontów i Konserwacji Dróg (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa układarki mieszanek mineralno-asfaltowych”, wybierając 4 wykonawców. Cena wybranej oferty: 5 909 346 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Zakład Remontów i Konserwacji DrógWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 sierpnia 2026
Cena wybranej oferty
5 909 346 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano 4 wykonawców: FAYAT BOMAG POLSKA Sp. z o.o. (Warszawa), DYNAPAC Sp. z o.o. (Katowice), WIRTGEN POLSKA Sp. z o.o. (Poznań) oraz VOLVO MASZYNY BUDOWLANE Sp. z o.o. (Młochów).

  • 2

    UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 5 909 346,10 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Zakład Remontów i Konserwacji Dróg

REGON

015895956

Adres

plac Czerwca 1976 nr 1, 02-495 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa układarki mieszanek mineralno-asfaltowych

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

34920000-2 - Sprzęt drogowy

Dodatkowe kody CPV

34138000-3 - Drogowe pojazdy gąsienicowe

Szacunkowa wartość zamówienia

1 437 182 PLN

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Wybrani wykonawcy

FAYAT BOMAG POLSKA Sp. z o.o., Warszawa; DYNAPAC Sp. z o.o., Katowice; WIRTGEN POLSKA Sp. z o.o., Poznań; VOLVO MASZYNY BUDOWLANE Sp. z o.o., Młochów

Wartość wybranej oferty

5 909 346 PLN

Liczba złożonych ofert

4

Data wyboru wykonawcy

2026-07-31+02:00

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Remontów i Konserwacji Dróg prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 5 909 346 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34920000-2 - Sprzęt drogowy. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FAYAT BOMAG POLSKA Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.