AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa wygrodzeń U-12a wzór Warszawa z wypełnieniem prętowym

Zamawiający Zakład Remontów i Konserwacji Dróg (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Dostawa wygrodzeń U-12a wzór Warszawa z wypełnieniem prętowym”. Termin składania ofert upływa 11 września 2026, 11:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zakład Remontów i Konserwacji DrógWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 324 480 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
11 września 2026, 11:00
4d 13h
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    03 września 2026

    Termin ofert: 11 września 2026 11:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 11 września 2026 roku o godzinie 11:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa wygrodzeń U-12a wzór Warszawa z wypełnieniem prętowym.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2026 r. wygrał Tejbrant Polska sp. z o.o. przy 2 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail