Opublikowano wynik postępowania3 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Wynik nieznany
    Część 1
  2. Wynik nieznany
    Część 2
  3. Wynik nieznany
    Część 3
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Ogłoszenie TED

Zamawiający Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. (Bytom, Pomorskie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”.

Zamawiający: Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A.Bytom, Pomorskieopublikowano 30 czerwca 2023
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 422 172 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

48 wpisów
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    30 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    13 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Ogłoszenie

    19 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    21 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Ogłoszenie

    23 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    06 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wynik postępowania

    06 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Ogłoszenie

    18 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wynik postępowania

    30 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    31 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wynik postępowania

    08 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wynik postępowania

    14 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Ogłoszenie

    14 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    20 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wynik postępowania

    20 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Ogłoszenie

    21 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wynik postępowania

    22 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    24 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Ogłoszenie

    05 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Ogłoszenie

    20 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    22 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Ogłoszenie

    02 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wynik postępowania

    22 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wynik postępowania

    03 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wynik postępowania

    03 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wynik postępowania

    07 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wynik postępowania

    24 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wynik postępowania

    31 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    09 grudnia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wynik postępowania

    13 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wynik postępowania

    13 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wynik postępowania

    22 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    18 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    26 kwietnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    23 maja 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Wynik postępowania

    30 maja 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    30 maja 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    16 czerwca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wynik postępowaniaBieżące

    30 czerwca 2023

  40. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    05 lipca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Ogłoszenie

    28 lipca 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Ogłoszenie

    02 sierpnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Wynik postępowania

    04 sierpnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Ogłoszenie

    18 sierpnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Wynik postępowania

    23 sierpnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  46. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    28 sierpnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  47. Wynik postępowania

    01 września 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  48. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    15 września 2023

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bytom.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.