AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Kompleksowe zorganizowanie 4 - dniowego wyjazdu terapeutycznego w wakacje 2026 w ramach projektu „W rodzinie jest moc” – powt.

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli (Zduńska Wola, Łódzkie) prowadzi postępowanie „Kompleksowe zorganizowanie 4 - dniowego wyjazdu terapeutycznego w wakacje 2026 w ramach…”. Termin składania ofert upływa 10 września 2026, 10:00. Wadium: 1500 zł.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 103 500 zł
Wadium
1500 zł
Termin składania ofert
10 września 2026, 10:00
4d 6h
Konkurencyjność
~4,8 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Doświadczenie osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia – Koordynatora30%Aspekty społeczne10%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    02 września 2026

    Termin ofert: 10 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe zorganizowanie 4-dniowego wyjazdu terapeutycznego w wakacje 2026 dla 101 osób, wraz z usługą hotelarską, gastronomiczną i materiałami dydaktycznymi.

  • 2

    WarunkiZamawiający wymaga dostępności i bezpieczeństwa dla osób niepełnosprawnych, nie wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz dopuszcza rozwiązania równoważne dla norm wskazanych w SWZ i załącznikach, przy czym ciężar wykazania równoważności spoczywa na Wykonawcy.

    Źródło: SWZ
  • 3

    ZakresZamówienie podstawowe obejmuje 101 uczestników wyjazdu terapeutycznego, z możliwością zmniejszenia liczby uczestników maksymalnie o 20 osób, przy czym wynagrodzenie ma być płatne zgodnie z rzeczywistą liczbą uczestników biorących udział w wyjeździe.

    Źródło: SWZ
  • 4

    ZakresZakres obejmuje organizację jednego wyjazdu we wrześniu 2026 r. w ramach projektu „W rodzinie jest moc”, z transportem uczestników, wyżywieniem oraz obsługą działań terapeutycznych.

  • 5

    ZakresWykonawca ma przygotować i zrealizować harmonogram wyjazdu, zapewnić posiłki, stały dostęp do napojów, zakwaterowanie, bezpłatną opiekę lekarską i pielęgniarską z transportem do placówki zdrowia, ubezpieczenie NNW, opiekę nad organizacją wyjazdu, materiały dydaktyczne, autokary, miejsca do zajęć grupowych oraz dokumenty wymagane przez Zamawiającego.

    Źródło: SWZ
  • 6

    ZakresKoszty ewentualnego transportu i noclegu jednej lub dwóch osób kontrolujących wyjazd ponosi Wykonawca, a osoby realizujące zamówienie mające kontakt z dziećmi muszą być sprawdzone w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym przed złożeniem oferty i przed zawarciem umowy.

    Źródło: SWZ

Kontekst Atlasu

  • Lokalny rynek tej branży: w województwie łódzkim postępowania przyciągały średnio 5,0 ofert, w całym kraju 3,7.

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Alert e-mail