AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Ogłoszenie TED

Zamawiający Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. (Bytom, Pomorskie) prowadzi postępowanie „Ogłoszenie TED”.

Otwórz na TED
Zamawiający: Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A.Bytom, Pomorskieopublikowano 9 grudnia 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 359 197 zł
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

35 wpisów
  1. Wynik postępowania

    26 stycznia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    28 maja 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    11 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    30 czerwca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    13 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Ogłoszenie

    19 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    21 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Ogłoszenie

    23 lipca 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    06 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wynik postępowania

    06 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Ogłoszenie

    18 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wynik postępowania

    30 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    31 sierpnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wynik postępowania

    08 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wynik postępowania

    14 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Ogłoszenie

    14 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    20 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wynik postępowania

    20 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Ogłoszenie

    21 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wynik postępowania

    22 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    24 września 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Ogłoszenie

    05 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Ogłoszenie

    20 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)

    22 października 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Ogłoszenie

    02 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wynik postępowania

    22 listopada 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wynik postępowania

    03 grudnia 2021

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wynik postępowania

    03 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wynik postępowania

    07 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wynik postępowania

    24 stycznia 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wynik postępowania

    31 maja 2022

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    09 grudnia 2022

  33. Wynik postępowania

    13 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wynik postępowania

    13 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wynik postępowania

    22 lutego 2023

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Brak sekcji pasujących do wpisanej frazy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
359 197 zł
Próbka: 92 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
195 232 zł687 957 zł
Rozstęp międzykwartylowy
492 725 zł
Źródło próbki
CPV 55321000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
195 232 zł
Mediana
359 197 zł
Górny kwartyl
687 957 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert nie został precyzyjnie określony w pobranych danych — zweryfikuj termin bezpośrednio w ogłoszeniu źródłowym.
Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bytom.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.