- Umowa zawartaCzęść 1UM NZOZ KOP-MED Mariusz Kuś· JaworznoCena wybranej oferty5 132 160 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2Wełna Artur Indywidualna Praktyka Lekarska· Jastrzębie ZdrojCena wybranej oferty1 620 000 zł1 oferta
Ogłoszenie TED
Zamawiający Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. (Bytom, Pomorskie) opublikował wynik postępowania „Ogłoszenie TED”. Łączna wartość ofert: 6 752 160 zł. Złożono 2 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 6 752 160 zł
- Liczba ofert
- 2 ofertyłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=395, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
30 wpisów- Wynik postępowania
26 stycznia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 maja 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
11 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
30 czerwca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
13 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
19 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
21 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
23 lipca 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
06 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
18 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
30 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
31 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
08 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
14 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
14 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
20 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
21 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
24 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
05 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
20 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
22 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Ogłoszenie
02 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
22 listopada 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
03 grudnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowaniaBieżące
03 stycznia 2022
- Wynik postępowania
07 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
24 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie →
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.