Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 275005-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Wykonanie wystawy pn. „Stopnica na królewskim szlaku”

Zamawiający Gmina Stopnica (Stopnica, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Wykonanie wystawy pn. „Stopnica na królewskim szlaku””. Termin składania ofert minął 3 czerwca 2026, 09:00. Wadium: 60 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Gmina StopnicaStopnica, Świętokrzyskie (powiat Buski →)opublikowano 7 maja 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 265 755 zł
Wadium
60 000 zł
Termin składania ofert
3 czerwca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Wspólny identyfikator postępowania obejmuje 50 publikacji (zamówienie grupowe lub centralne). Oś zawężono do 3 wpisów powiązanych z tym ogłoszeniem.

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    WarunkiBrak możliwości składania ofert częściowych; postępowanie prowadzone w procedurze odwróconej (brak obowiązku JEDZ); wymagane złożenie dokumentów potwierdzających kwalifikacje po wyłonieniu najkorzystniejszej oferty.

  • 2

    ZakresZaprojektowanie i wykonanie wystawy stałej oraz aranżacji strefy wejściowej w oparciu o projekt koncepcyjny, obejmujące m.in. urządzenia AV (projektory, sprzęt komputerowy), lampy, instalacje elektryczne i telekomunikacyjne, sprzęt wystawowy oraz treści multimedialne i graficzne.

  • 3

    WarunkiWymagane doświadczenie w realizacji wystaw stałych z zakresu wyposażenia multimedialnego, potwierdzone referencjami; brak wymogu certyfikatów (np. ISO, CE) w treści ogłoszenia, ale konieczność spełnienia warunków udziału w postępowaniu (rozdział V SWZ).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail