Wersja archiwalnaTo ogłoszenie z 2026-01-16 zostało zastąpione nowszą wersją.Przejdź do aktualnej wersji →
To ogłoszenie ma nowszą wersję (sprostowanie).

Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.

Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →
Wynik częściowy: umowy w 4 z 5 części, 1 bez rozstrzygnięcia5 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    TOYA Systemy Komputerowe Sp. z o.o.,· ŁÓDŹ
  2. Bez rozstrzygnięcia
    Część 2
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    MDP Polska ITS Sp. z o.o.,· WARSZAWA
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    Web-Profit· PIEKARY ŚLĄSKIE
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    Computex Sp. z o.o. Sp. k.· WARSZAWA
ZakończoneTEDWynik postępowania (UE)
Wynik postępowania

Zawarcie umowy ramowej na dostawę sprzętu komputerowego dla KWP w Łodzi i jednostek podległych.

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zawarcie umowy ramowej na dostawę sprzętu komputerowego dla KWP w Łodzi i jednostek…”, wybierając 9 wykonawców.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 16 stycznia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 350 450 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

Miejscowość

Łódź

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Zawarcie umowy ramowej na dostawę sprzętu komputerowego dla KWP w Łodzi i jednostek podległych.

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

Dodatkowe kody CPV

30211000-1 - Komputery wysokowydajne; 30213100-6 - Komputery przenośne; 30231300-0 - Monitory ekranowe; 30232110-8 - Drukarki laserowe; 30232130-4 - Kolorowe drukarki atramentowe

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Sekcja 4

Udzielenie zamówienia

PoleWartość
Część RES-0001 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0002 – Wynik postępowania

Otwarte – w toku

Część RES-0003 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0004 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Część RES-0005 – Wynik postępowania

Wybrano wykonawcę

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

  1. 1.
    Zamawiający zawrze umowę ramową z trzema (3) Wykonawcami, których oferty spełniają wszystkie wymagania SWZ oraz uPzp oraz otrzymają najwyższą liczbę punktów na podstawie kryteriów oceny ofert. W przypadku, gdy zostanie złożonych mniej ofert Zamawiający zawrze umowę ramową ze wszystkimi Wykonawcami, których oferty spełniają wszystkie wymagania SWZ i uPzp. Umowa ramowa zostanie zawarta na zasadach określonych we wzorze umowy ramowej – załącznik nr 8 do SWZ.
  2. 2.
    W celu realizacji zamówienia i zawarcia umów wykonawczych, Zamawiający wraz z zaproszeniem do składania ofert przekaże Wykonawcom formularz ofertowy na zawarcie umowy wykonawczej. Wykonawca w odpowiedzi na zaproszenie do składania ofert złoży ofertę, która nie może być mniej korzystna od oferty złożonej w postępowaniu prowadzonym w celu zawarcia umowy ramowej.
  3. 3.
    Umowa wykonawcza na każdą dostawę zostanie zawarta na zasadach określonych w załączniku nr 9 do SWZ – wzór umowy wykonawczej.
  4. 4.
    Opis kryteriów i sposobu oceny ofert w postępowaniu mającym na celu zawarcie umowy wykonawczej
    Wykonawca, który zaproponuje najniższą cenę za wykonanie przedmiotu zamówienia otrzyma 100 pkt., pozostali Wykonawcy odpowiednio mniej wg wzoru:
    C = (najniższa cena wśród złożonych ofert (wartość brutto) [PLN]/cena oferty badanej (wartość brutto) [PLN]) x 100
    Ofertą najkorzystniejszą będzie oferta, która przedstawi najkorzystniejszy bilans kryteriów wyliczony wg powyższego wzoru (uzyska największą ilość punktów).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
350 450 zł
Próbka: 135 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
120 672 zł942 877 zł
Rozstęp międzykwartylowy
822 205 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
120 672 zł
Mediana
350 450 zł
Górny kwartyl
942 877 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.