Dostawa, instalacja i wdrożenie klinicznego systemu informatycznego klasy CIS, dedykowanego do obsługi dokumentacji i danych pacjenta w Oddziale Intensywnej Terapii i w obszarze Opieki Okołooperacyjnej (ZP-23/2026)
Zamawiający Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa, instalacja i wdrożenie klinicznego systemu informatycznego klasy CIS,…”. Termin składania ofert minął 8 maja 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 8 maja 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
20 marca 2026
Termin ofert: 7 kwietnia 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
03 kwietnia 2026
Nowy termin: 16 kwietnia 2026 11:00Zmienia wersję 195818-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
14 kwietnia 2026
Nowy termin: 24 kwietnia 2026 11:00Zmienia wersję 230712-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 kwietnia 2026
Nowy termin: 29 kwietnia 2026 11:00Zmienia wersję 251639-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
28 kwietnia 2026
Nowy termin: 8 maja 2026 11:00Zmienia wersję 279979-2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
22 lipca 2026
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej |
| REGON | 118417683 |
| Adres | ul. Cegłowska 80, 01-809 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa, instalacja i wdrożenie klinicznego systemu informatycznego klasy CIS, dedykowanego do obsługi dokumentacji i danych pacjenta w Oddziale Intensywnej Terapii i w obszarze Opieki Okołooperacyjnej (ZP-23/2026) |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 48814000-7 - Systemy informacji medycznej |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-08 11:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →