ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup i wdrożenie systemu cyfrowej dokumentacji medycznej z integracją z systemem informatycznym Centrum.

Zamawiający Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Jedlcu (Gołuchów, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Zakup i wdrożenie systemu cyfrowej dokumentacji medycznej z integracją z systemem…”. Termin składania ofert minął 4 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 495 300 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
4 września 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena80%Termin wykonania20%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    27 sierpnia 2026

    Termin ofert: 4 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie systemu cyfrowej dokumentacji medycznej z integracją z systemem informatycznym Centrum, z terminem realizacji 21 dni.

  • 2

    WarunkiWarunek doświadczenia wymaga wykonania co najmniej 2 zamówień po minimum 100 000,00 zł brutto każde, polegających na dostawie rozwiązań sieciowych z przełącznikami i serwerami albo na dostawie i wdrożeniu systemu digitalizacji, elektronicznego obiegu i archiwizacji dokumentacji.

  • 3

    ZakresZamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną przyznane.

  • 4

    WarunkiZamawiający nie wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy ani wadium, a zmiany umowy opisuje SWZ.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail