ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Serwis urządzeń SYSTEMU FALA w pojazdach komunikacji miejskiej

Zamawiający Innobaltica Sp. z o. o. (Gdańsk, Pomorskie) prowadził postępowanie „Serwis urządzeń SYSTEMU FALA w pojazdach komunikacji miejskiej”. Termin składania ofert minął 26 maja 2025, 12:00.

Otwórz na TED
Zamawiający: Innobaltica Sp. z o. o.Gdańsk, Pomorskieopublikowano 25 kwietnia 2025
Termin składania ofert
26 maja 2025, 12:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 234 417 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące

    25 kwietnia 2025

    Termin ofert: 26 maja 2025 12:00
  2. Wynik postępowania

    21 stycznia 2026

    0 ofert
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Innobaltica Sp. z o. o.

Miejscowość

Gdańsk

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Serwis urządzeń SYSTEMU FALA w pojazdach komunikacji miejskiej

Główny Kod CPV

50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

Część nr LOT-0001

Serwis urządzeń Systemu FALA w pojazdach komunikacji miejskiej

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Warunki przetargu, podstawy wykluczenia są opisane w dokumentach postępowania.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50000000-5Usługi naprawcze i konserwacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
234 417 zł
Próbka: 48 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
105 525 zł1 011 711 zł
Rozstęp międzykwartylowy
906 186 zł
Źródło próbki
CPV 50000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
105 525 zł
Mediana
234 417 zł
Górny kwartyl
1 011 711 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.