Dostawa produktów leczniczych do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB
Zamawiający Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa produktów leczniczych do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB”. Termin składania ofert minął 22 maja 2026, 10:00.
- Termin składania ofert
- 22 maja 2026, 10:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 074 026 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
14 kwietnia 2026
Termin ofert: 22 maja 2026 10:00 - Wynik: wybrano wykonawców
17 sierpnia 2026
10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik postępowania
17 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
24 sierpnia 2026
29 ofert3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
24 sierpnia 2026
27 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
03 września 2026
40 ofert4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
03 września 2026
49 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa różnych produktów leczniczych do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Zamówienie jest podzielone na 67 części, obejmujących m.in. środki przeciwnowotworowe, produkty do terapii układu dokrewnego, środki antywirusowe, produkty dla układu nerwowego, leki dla krwi, środki przeciw nadciśnieniu oraz immunosupresyjne.
- 2
TerminTermin realizacji: 21 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.
- 4
ZakresZamówienie realizowane jest w trybie przetargu nieograniczonego. Potencjalni wykonawcy powinni zapoznać się szczegółowo z dokumentacją zamówienia, zwłaszcza z opisem 67 części oraz wymaganiami technicznymi dla poszczególnych produktów.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy |
| NIP | 1132393221 |
| Adres | ul. Szaserów 128, 04-141 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa produktów leczniczych do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33690000-3 - Różne produkty lecznicze |
| Dodatkowe kody CPV | 33652100-6 - Środki przeciwnowotworowe; 33652200-7 - Produkty lekarskie do terapii układu dokrewnego; 33651400-2 - Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego; 33661000-1 - Produkty lecznicze dla układu nerwowego; 33621000-9 - Produkty lecznicze dla krwi oraz organów krwiotwórczych; 33622200-8 - Środki przeciw nadciśnieniu; 33652300-8 - Środki immunosupresyjne; 33642100; 33642200-4 - Kortykosterydy do użytku ogólnoustrojowego; 33616000-1 - Witaminy; 33621300-2 - Preparaty przeciw anemii; 33694000-1 - Czynniki diagnostyczne; 33620000; 33661500-6 - Neuroleptyki; 33640000-8 - Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów; 33632100-0 - Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne; 33695000-8 - Wszelkie pozostałe produkty inne niż terapeutyczne; 33692510-5 - Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-05-22 10:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.