- Umowa zawartaCzęść 5Farmacol-Logistyka Sp. z o.o.· Katowice5 ofert
- Umowa zawartaCzęść 8Farmacol-Logistyka Sp. z o.o.· Katowice7 ofert
- Umowa zawartaCzęść 21Genesis Pharm Sp. Z o.o. Sp.k.· Łódź6 ofert
- Umowa zawartaCzęść 24Medyk-Lek Panek Sp. z o.o. Sp.k.· Warszawa3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 26Genesis Pharm Sp. Z o.o. Sp.k.· Łódź6 ofert
- Umowa zawartaCzęść 54Bialmed Sp. z o.o.· Warszawa7 ofert
- Umowa zawartaCzęść 63Bialmed Sp. z o.o.· Warszawa3 oferty
- Umowa zawartaCzęść 65Bialmed Sp. z o.o.· Warszawa3 oferty
Dostawa produktów leczniczych do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB
Zamawiający Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa produktów leczniczych do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB”, wybierając 4 wykonawców. Złożono 40 ofert.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 2 074 026 zł
- Liczba ofert
- 40 ofertłącznie, 8 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 kwietnia 2026
Termin ofert: 22 maja 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
17 sierpnia 2026
10 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
17 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
24 sierpnia 2026
29 ofert3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
24 sierpnia 2026
27 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
03 września 2026
40 ofert4 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
03 września 2026
49 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojskowy Instytut Medyczny - Państwowy Instytut Badawczy |
| NIP | 1132393221 |
| Adres | ul. Szaserów 128, 04-141 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa produktów leczniczych do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33690000-3 - Różne produkty lecznicze |
| Dodatkowe kody CPV | 33652100-6 - Środki przeciwnowotworowe; 33652200-7 - Produkty lekarskie do terapii układu dokrewnego; 33651400-2 - Środki antywirusowe do użytku ogólnoustrojowego; 33661000-1 - Produkty lecznicze dla układu nerwowego; 33621000-9 - Produkty lecznicze dla krwi oraz organów krwiotwórczych; 33622200-8 - Środki przeciw nadciśnieniu; 33652300-8 - Środki immunosupresyjne; 33642100-3 - Hormony przysadki, podwzgórza i analogiczne; 33642200-4 - Kortykosterydy do użytku ogólnoustrojowego; 33616000-1 - Witaminy; 33621300-2 - Preparaty przeciw anemii; 33694000-1 - Czynniki diagnostyczne; 33620000-2 - Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia; 33661500-6 - Neuroleptyki; 33640000-8 - Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów; 33632100-0 - Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne; 33695000-8 - Wszelkie pozostałe produkty inne niż terapeutyczne; 33692510-5 - Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | Farmacol-Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 339 220 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 5 |
| Część LOT-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0008 – Wybrany wykonawca | Farmacol-Logistyka Sp. z o.o., Katowice (NIP: 5252409576) |
| Część LOT-0008 – Wartość wybranej oferty | 22 100 PLN |
| Część LOT-0008 – Liczba złożonych ofert | 7 |
| Część LOT-0021 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0021 – Wybrany wykonawca | Genesis Pharm Sp. Z o.o. Sp.k., Łódź (NIP: 7282721552) |
| Część LOT-0021 – Wartość wybranej oferty | 7 000 PLN |
| Część LOT-0021 – Liczba złożonych ofert | 6 |
| Część LOT-0024 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0024 – Wybrany wykonawca | Medyk-Lek Panek Sp. z o.o. Sp.k., Warszawa (NIP: 5242755182) |
| Część LOT-0024 – Wartość wybranej oferty | 30 240 PLN |
| Część LOT-0024 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0026 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0026 – Wybrany wykonawca | Genesis Pharm Sp. Z o.o. Sp.k., Łódź (NIP: 7282721552) |
| Część LOT-0026 – Wartość wybranej oferty | 28 800 PLN |
| Część LOT-0026 – Liczba złożonych ofert | 6 |
| Część LOT-0054 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0054 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0054 – Wartość wybranej oferty | 1 119 200 PLN |
| Część LOT-0054 – Liczba złożonych ofert | 7 |
| Część LOT-0063 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0063 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0063 – Wartość wybranej oferty | 459 900 PLN |
| Część LOT-0063 – Liczba złożonych ofert | 3 |
| Część LOT-0065 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0065 – Wybrany wykonawca | Bialmed Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 8490000039) |
| Część LOT-0065 – Wartość wybranej oferty | 112 338 PLN |
| Część LOT-0065 – Liczba złożonych ofert | 3 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.