Prace na linii kolejowej nr 309 Kłodzko Nowe – Kudowa Zdrój – naprawa główna toru od km 14,250 do km 22,496 wraz z robotami towarzyszącymi
Zamawiający Pkp Polskie Linie Kolejowe S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Prace na linii kolejowej nr 309 Kłodzko Nowe – Kudowa Zdrój – naprawa główna toru od km…”. Termin składania ofert minął 16 lutego 2026, 11:00. Planowany budżet: 65 701 182 zł. Wadium: 330 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 65 701 182 zł
- Wadium
- 330 000 zł
- Termin składania ofert
- 16 lutego 2026, 11:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
14 stycznia 2026
Termin ofert: 16 lutego 2026 11:00 - Sprostowanie
16 stycznia 2026
Zmienia wersję 8ae8a3af-507d-42d6-9634-5d91e42d921d-02
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 lutego 2026
Nowy termin: 19 lutego 2026 11:00Zmienia wersję 31483-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
19 lutego 2026
Nowy termin: 16 marca 2026 11:00Zmienia wersję 111225-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
20 lutego 2026
Nowy termin: 19 lutego 2026 11:00Zmienia wersję 120017-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
27 marca 2026
15 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest naprawa główna toru na linii kolejowej nr 309 Kłodzko Nowe, Kudowa Zdrój (km 14,250 - 22,496 i km 26,600 - 28,200) wraz z robotami towarzyszącymi, obejmująca również obiekty inżynieryjne, przejazdy kolejowo-drogowe i stację Polanica-Zdrój.
- 2
ZakresWykonawca będzie odpowiedzialny za opracowanie dokumentacji projektowej niezbędnej do wykonania robót budowlanych oraz uzyskanie wymaganych pozwoleń.
- 3
KryteriaKryterium oceny ofert stanowi cena.
- 4
RyzykoWymagane jest wniesienie wadium w wysokości 330 000 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | PKP POLSKIE LINIE KOLEJOWE SPÓŁKA AKCYJNA |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Prace na linii kolejowej nr 309 Kłodzko Nowe – Kudowa Zdrój – naprawa główna toru od km 14,250 do km 22,496 wraz z robotami towarzyszącymi |
| Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| Główny kod CPV | 45234100-7 - Budowa kolei |
| Szacunkowa wartość zamówienia | 65 701 182 PLN |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wadium 330 000,00 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-02-16 11:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →