- Umowa zawartaCzęść 1KSB POLSKA Sp. z o.o.· Ożarów MazowieckiCena wybranej oferty2 201 700 zł2 oferty
- Umowa zawartaCzęść 2KSB POLSKA Sp. z o.o.· Ożarów MazowieckiCena wybranej oferty848 700 zł2 oferty
Odtworzenie dwóch pomp cyrkulacyjnych i dwóch pomp upustowych IOS bloku nr 14 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Zamawiający Pge Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. (Bełchatów, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Odtworzenie dwóch pomp cyrkulacyjnych i dwóch pomp upustowych IOS bloku nr 14 dla PGE…”, wybierając ofertę wykonawcy KSB POLSKA Sp. z o.o. Łączna wartość ofert: 3 050 400 zł. Złożono 4 oferty.
- Łączna wartość ofert
- 3 050 400 zł
- Liczba ofert
- 4 ofertyłącznie, 2 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=334, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 listopada 2025
Termin ofert: 19 grudnia 2025 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
25 marca 2026
4 oferty1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy KSB POLSKA Sp. z o.o. (Ożarów Mazowiecki).
- 2
UmowaSzacunkowa wartość zamówienia to 3 050 400,00 zł. Należy kalkulować ofertę uwzględniając rentowność.
- 3
Zamawiający dopuszcza dobrowolną wizję lokalną, co może pomóc w lepszym zrozumieniu zakresu prac i potencjalnych wyzwań. Zaleca się rozważenie udziału w wizji lokalnej.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | PGE GÓRNICTWO I ENERGETYKA KONWENCJONALNA SPÓŁKA AKCYJNA |
| NIP | 7690502495 |
| Adres | ul. Węglowa 5, 97-400 Bełchatów |
| Region (NUTS) | PL713 – Łódzkie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Odtworzenie dwóch pomp cyrkulacyjnych i dwóch pomp upustowych IOS bloku nr 14 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50530000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0001 – Liczba złożonych ofert | 2 |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Liczba złożonych ofert | 2 |
Informacje dodatkowe
Zgodnie z zapisami pkt 3 SWZ Zamawiający dopuszcza możliwość uczestnictwa w wizji lokalnej (wizja dobrowolna).
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →