Remont urządzeń pomocniczych maszynowni bloku BC-3 w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.
Zamawiający Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Remont urządzeń pomocniczych maszynowni bloku BC-3 w Zespole Elektrociepłowni…”. Termin składania ofert upływa 1 października 2026, 11:00.
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Termin składania ofert
- 1 października 2026, 11:0028d 4h
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=439, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
27 sierpnia 2026
Termin ofert: 1 października 2026 11:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest remont urządzeń pomocniczych maszynowni bloku BC-3 w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.
- 2
ZakresSWZ wskazuje, że szczegółowe informacje i załączniki są dostępne na stronie https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList.
- 3
ZakresZamawiający przewiduje możliwość zmiany terminów realizacji prac oraz umowy na zasadach określonych w projekcie umowy.
- 4
KryteriaPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, a kryterium oceny ofert stanowi cena.
Kontekst Atlasu
- To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.
- O zamówienia tego zamawiającego rzadko się tłoczy: 20% jego postępowań z ostatnich 3 lat miało tylko jedną ofertę, średnio 1,1 oferty na postępowanie (średnia krajowa: 3,7).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. |
| NIP | 8960000032 |
| Adres | ul. Łowiecka 24, 50-220 Wrocław |
| Region (NUTS) | PL514 – Dolnośląskie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Remont urządzeń pomocniczych maszynowni bloku BC-3 w Zespole Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 50530000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-10-01 11:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.Przedmiotowe Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r., poz. 2019, z późn. zm), w trybie przetargu nieograniczonego – art. 378 ust. 1 w zw. z art. 132 i nast. Ustawy PZP, przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie oraz SWZ.
- 2.Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 ust.1 Ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
- 3.Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami (SWZ) dostępna jest bezpłatnie na stronie: https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList
Wszelkie informacje niezamieszczone w treści ogłoszenia o zamówieniu, a istotne dla postępowania znajdują się w SWZ – prosimy Wykonawców o szczegółowe zapoznanie się z jej treścią. - 4.Zamawiający dopuszcza możliwości zmiany terminów realizacji prac oraz umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach określonych w Projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
- 5.Oferty, oświadczenia, w tym oświadczenie Wstępne, sporządza się, pod rygorem nieważności, w postaci elektronicznej, i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnie z art. 61 Pzp.
- 6.Zamawiający niniejszym informuje, iż szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zawarte zostały w pkt 31 SWZ.
- 7.Podstawy wykluczenia z postępowania zostały określone w pkt 15 SWZ, a podmiotowe środki dowodowe składane celem potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z postępowania wskazane zostały w pkt 17 SWZ.
Warunki finansowe zostały określone w Projekcie Umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Rozpoczęcie Prac zgodnie z Datą Wejścia w Życie określoną w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ (Początek remontu bloku: 24.04.2027r. Uruchomienie bloku po remoncie: 28.08.2027r.).
Zakończenie Prac: 01.09.2027r.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →