- UnieważnionaCzęść 1
- Bez rozstrzygnięciaCzęść 2Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
- Bez rozstrzygnięciaCzęść 3Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
- Umowa zawartaCzęść 4Zakład Techniki Medycznej "TECH-MED" Sp. z o.o.· Bydgoszcz1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5Zakład Techniki Medycznej "TECH-MED" Sp. z o.o.· Bydgoszcz1 oferta
- Bez rozstrzygnięciaCzęść 6Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
- Bez rozstrzygnięciaCzęść 7Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
- Bez rozstrzygnięciaCzęść 8Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
- Bez rozstrzygnięciaCzęść 9Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
- Bez rozstrzygnięciaCzęść 10Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
- Bez rozstrzygnięciaCzęść 11Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
- Bez rozstrzygnięciaCzęść 12Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
- UnieważnionaCzęść 13
- Bez rozstrzygnięciaCzęść 14Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
- Umowa zawartaCzęść 15AWAMED - MEDIZINTECHNIK ARKADIUSZ WARZYŃSKI· Mierzyn3 oferty
- Bez rozstrzygnięciaCzęść 16Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
- Bez rozstrzygnięciaCzęść 17Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
- UnieważnionaCzęść 18
- Bez rozstrzygnięciaCzęść 19Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
- UnieważnionaCzęść 204 oferty
- Bez rozstrzygnięciaCzęść 21Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
- Bez rozstrzygnięciaCzęść 22Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
DOSTARCZENIE SPRZĘTÓW MEDYCZNYCH WG 22 PAKIETÓW
Zamawiający Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „DOSTARCZENIE SPRZĘTÓW MEDYCZNYCH WG 22 PAKIETÓW”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Złożono 9 ofert.
- Wartość całego ogłoszenia wynikowego
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 732 673 zł
- Liczba ofert
- 9 ofertłącznie, 22 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3233, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
29 grudnia 2023
Termin ofert: 29 stycznia 2024 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
12 marca 2024
9 ofert2 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
26 marca 2024
34 ofert12 wykonawcówZmienia wersję 149377-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
04 kwietnia 2024
38 ofert13 wykonawcówZmienia wersję 178855-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
18 kwietnia 2024
39 ofert14 wykonawcówZmienia wersję 198411-2024
Otwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie otrzymano ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. |
| Miejscowość | Kraków |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | DOSTARCZENIE SPRZĘTÓW MEDYCZNYCH WG 22 PAKIETÓW |
| Główny Kod CPV | 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne |
| Część nr LOT-0001 | Pakiet nr 1 |
| Część nr LOT-0002 | Pakiet nr 2 |
| Część nr LOT-0003 | Pakiet nr 3 |
| Część nr LOT-0004 | Pakiet nr 4 |
| Część nr LOT-0005 | Pakiet nr 5 |
| Część nr LOT-0006 | Pakiet nr 6 |
| Część nr LOT-0007 | Pakiet nr 7 |
| Część nr LOT-0008 | Pakiet nr 8 |
| Część nr LOT-0009 | Pakiet nr 9 |
| Część nr LOT-0010 | Pakiet nr 10 |
| Część nr LOT-0011 | Pakiet nr 11 |
| Część nr LOT-0012 | Pakiet nr 12 |
| Część nr LOT-0013 | Pakiet nr 13 |
| Część nr LOT-0014 | Pakiet nr 14 |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | 19147 PLN |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Oferta składana na całość zamówienia musi być zabezpieczona wadium w wysokości | 19 147,00 zł (słownie: dziewiętnaście tysięcy sto czterdzieści siedem złotych 00/100). 2. W przypadku składania ofert częściowych wadium wynosi dla Pakietu nr 1: 15,00 zł. |
| 1. | Oferta składana na całość zamówienia musi być zabezpieczona wadium w wysokości | 19 147,00 zł (słownie: dziewiętnaście tysięcy sto czterdzieści siedem złotych 00/100). 2. W przypadku składania ofert częściowych wadium wynosi dla Pakietu nr 2: 411,00 zł. |
| 1. | Oferta składana na całość zamówienia musi być zabezpieczona wadium w wysokości | 19 147,00 zł (słownie: dziewiętnaście tysięcy sto czterdzieści siedem złotych 00/100). 2. W przypadku składania ofert częściowych wadium wynosi dla Pakietu nr 3: 163,00 zł. |
| 1. | Oferta składana na całość zamówienia musi być zabezpieczona wadium w wysokości | 19 147,00 zł (słownie: dziewiętnaście tysięcy sto czterdzieści siedem złotych 00/100). 2. W przypadku składania ofert częściowych wadium wynosi dla Pakietu nr 4: 1 545,00 zł. |
| 1. | Oferta składana na całość zamówienia musi być zabezpieczona wadium w wysokości | 19 147,00 zł (słownie: dziewiętnaście tysięcy sto czterdzieści siedem złotych 00/100). 2. W przypadku składania ofert częściowych wadium wynosi dla Pakietu nr 5: 283,00 zł. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.