Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Umowa Ramowa na rozwój Kompleksowego Systemu Informatycznego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Umowa Ramowa na rozwój Kompleksowego Systemu Informatycznego Zakładu Ubezpieczeń…”. Termin składania ofert minął 3 marca 2026, 12:00. Wadium: 1 350 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 1 350 000 zł
- Termin składania ofert
- 3 marca 2026, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1379, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
15 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
14 października 2025
Termin ofert: 17 listopada 2025 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
14 listopada 2025
Nowy termin: 17 grudnia 2025 12:00Zmienia wersję 674301-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
25 listopada 2025
Nowy termin: 2 stycznia 2026 12:00Zmienia wersję 755778-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
27 listopada 2025
Nowy termin: 7 stycznia 2026 12:00Zmienia wersję 781536-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
10 grudnia 2025
Nowy termin: 15 stycznia 2026 12:00Zmienia wersję 786228-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 grudnia 2025
Nowy termin: 23 stycznia 2026 12:00Zmienia wersję 817591-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
30 grudnia 2025
Nowy termin: 27 stycznia 2026 12:00Zmienia wersję 857690-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
23 stycznia 2026
Nowy termin: 16 lutego 2026 12:00Zmienia wersję 868043-2025
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
09 lutego 2026
Nowy termin: 25 lutego 2026 12:00Zmienia wersję 53239-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
16 lutego 2026
Nowy termin: 3 marca 2026 12:00Zmienia wersję 89721-2026
- Sprostowanie
27 lutego 2026
Nowy termin: 13 marca 2026 12:00Zmienia wersję 108357-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
12 marca 2026
Nowy termin: 20 marca 2026 12:00Zmienia wersję 140203-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 marca 2026
Nowy termin: 27 marca 2026 12:00Zmienia wersję 171510-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
20 marca 2026
Nowy termin: 10 kwietnia 2026 12:00Zmienia wersję 186035-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
09 lipca 2026
2 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin realizacji: 48 miesięcy.
- 2
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena za 1 CFP (C).
- 3
ZakresPrzedmiot zamówienia: Umowa Ramowa na rozwój Kompleksowego Systemu Informatycznego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
- 4
RyzykoWadium: 1 350 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Zakład Ubezpieczeń Społecznych |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Umowa Ramowa na rozwój Kompleksowego Systemu Informatycznego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania |
| Dodatkowe kody CPV | 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania; 72262000-9 - Usługi rozbudowy oprogramowania; 72514200-3 - Usługi rozbudowy systemów komputerowych; 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca składający ofertę jest zobowiązany wnieść wadium w wysokości 1 350 000,00 zł (słownie złotych: jeden milion trzysta pięćdziesiąt tysięcy 00/100). |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-03-03 12:00 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →