Usługa utrzymania, serwisu i wsparcia platformy obiegu procesowego AMODIT w Wojskowym Instytucie Medycznym - PIB.
Zamawiający Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Usługa utrzymania, serwisu i wsparcia platformy obiegu procesowego AMODIT w Wojskowym…”. Termin składania ofert minął 2 września 2026, 09:00.
- Termin składania ofert
- 2 września 2026, 09:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 451 453 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1379, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
30 lipca 2026
Termin ofert: 2 września 2026 09:00
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania, serwisu i wsparcia platformy obiegu procesowego AMODIT w Wojskowym Instytucie Medycznym - PIB przez 36 miesięcy.
- 2
ZakresZamówienie obejmuje także wsparcie techniczne, prace związane z oprogramowaniem oraz szkolenie personelu, zgodnie z załącznikiem nr 3 do swz.
- 3
ZakresZamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, więc trzeba złożyć ofertę na całość.
- 4
Warunkipostępowaniu wykonawca składa JEDZ oraz oświadczenie z Rozdz. nr 7 ust. 1 pkt 2 swz, a przed udzieleniem zamówienia zamawiający wzywa najwyżej ocenionego wykonawcę do złożenia dokumentów potwierdzających brak podstaw wykluczenia.
Kontekst Atlasu
- Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 11,9 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 22% miało jedną ofertę.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojskowy Instytut Medyczny – Państwowy Instytut Badawczy |
| REGON | 015294487 |
| Adres | ul. Szaserów 128, 04-141 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Usługa utrzymania, serwisu i wsparcia platformy obiegu procesowego AMODIT w Wojskowym Instytucie Medycznym - PIB. |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów |
| Dodatkowe kody CPV | 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego; 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania; 80511000-9 - Usługi szkolenia personelu |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-09-02 09:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia na dzień składania ofert, wykonawca złoży wraz z ofertą oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w formie JEDZ oraz oświadczenie zgodnie z Rozdz. nr 7 ust. 1 pkt 2 swz.
- 2.Żaden z wykonawców występujących wspólnie nie może podlegać z osobna wykluczeniu na podstawie okoliczności wymienionych w Rozdziale 5 ust. 1-3 swz.
- 3.Zamawiający przed udzieleniem zamówienia wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie aktualnych na dzień złożenia środków dowodowych potwierdzających brak podstaw wykluczenia zgodnie z Rozdz. nr 7 swz.
- 4.Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast informacji z Krajowego Rejestru Karnego, o której mowa w ust. 5 pkt 1 Rozdz. 7 swz – składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa w ust. 5 pkt 1 Rozdz. 7 swz.
- 5.Dokument, o którym mowa w ust. 6 Rozdz. 7 swz powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem.
- 6.Jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ust. 6 Rozdz. 7 swz, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4, ustawy, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Postanowienie ust. 7 Rozdz. 7 swz stosuje się.
- 7.Wykonawca może potwierdzić brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu przy użyciu certyfikatu udzielonego wykonawcy na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, w zakresie objętym certyfikacją.
Wymagany termin wykonania zamówienia: 36 miesięcy licząc od dnia 07.10.2026 r.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.