Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
58 102 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
do 20 października 2026
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 58 102 zł – 89 505 złodrzucone: 7wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa hotelowa i gastronomiczna konferencji "Myśl ekonomiczna i finansowa: tradycje, nowe horyzonty. Ekonomia i finanse w służbie gospodarki" dla 55 uczestników w dniach 19 - 20.10.2026 r.

Zamawiający Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa hotelowa i gastronomiczna konferencji "Myśl ekonomiczna i finansowa: tradycje,…”, wybierając ofertę wykonawcy Hotel Pałac Alexandrinum Witold Modzelewski. Wartość umowy: 58 102 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Szkoła Główna Handlowa w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
58 102 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hotel Pałac Alexandrinum Witold Modzelewski (Krubki-Górki), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 58 102,35 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 58 102,35 zł do 89 505,00 zł. Odrzucono 7 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail