Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
620 218 zł
Umowa zawarta
4 września 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 620 218 zł – 698 754 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w msc. Poświętne gmina Poświętne powiat wołomiński

Zamawiający Gmina Poświętne (Poświętne, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w msc. Poświętne gmina Poświętne powiat…”, wybierając ofertę wykonawcy Szpańscy jerzy, Jacek, Dawid "Czystość" Spółka Jawna. Wartość umowy: 620 218 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina PoświętnePoświętne, Mazowieckie (powiat Radomski →)opublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
620 218 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 sierpnia 2026

    Termin ofert: 21 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Szpańscy jerzy, Jacek, Dawid "Czystość" Spółka Jawna (Wołomin), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 620 217,66 zł (umowę zawarto 4 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 620 217,66 zł do 698 754,30 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail