Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
525 188 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 496 262 zł – 665 353 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 5,8% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych - Dąbrówka

Zamawiający Gmina Paradyż (Paradyż, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych - Dąbrówka”, wybierając ofertę wykonawcy Grupa KAMI Sp. z o.o. Wartość umowy: 525 188 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina ParadyżParadyż, Łódzkie (powiat Opoczyński →)opublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
525 188 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 czerwca 2026

    Termin ofert: 1 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Grupa KAMI Sp. z o.o. (Włoszczowa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 525 188,48 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 496 261,58 zł do 665 353,43 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail