Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 110 790 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
do 30 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 3 110 790 zł – 3 758 019 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji na roboty budowlane oraz wbudowane materiały40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont mola, kładek dla pieszych oraz pomostów do cumowania zlokalizowanych w obrębie zbiornika wodnego zalewu miejskiego w Krasnobrodzie

Zamawiający Gmina Krasnobród (Krasnobród, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont mola, kładek dla pieszych oraz pomostów do cumowania zlokalizowanych w obrębie…”, wybierając ofertę wykonawcy FS MOSTY Sp. z o.o. Wartość umowy: 3 110 790 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina KrasnobródKrasnobród, Lubelskie (powiat Zamojski →)opublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
3 110 790 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FS MOSTY Sp. z o.o. (Kraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 110 789,57 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 3 110 789,57 zł do 3 758 019,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail