Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
1 zł
Umowa zawarta
3 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 1 zł – 2 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena45%Cena brutto demontażu 1 kg wyrobów zawierających azbest wraz z zapakowaniem, transportem i15%Termin dostarczenia protokołów końcowych potwierdzających liczbę kilogramów zdemontowanych20%Klasa emisji spalin20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Likwidacja wyrobów zawierających azbest na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego w 2026 r.” w ramach zadania: „Likwidacja wyrobów zawierających azbest na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego w latach 2025-2026”

Zamawiający Powiat Gnieźnieński (Gniezno, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Likwidacja wyrobów zawierających azbest na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego w 2026 r.” w…”, wybierając ofertę wykonawcy ECO -POL Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 1 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Powiat GnieźnieńskiGniezno, Wielkopolskie (powiat Gnieźnieński →)opublikowano 4 września 2026
Cena wybranej oferty
1 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 czerwca 2026

    Termin ofert: 7 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ECO -POL Sp. z o.o. (Pruszcz), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 0,65 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 0,65 zł do 2,16 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail