Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
188 131 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    181 120 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnego zbiornika do przechowywania paliwa wraz z dystrybutorem dla Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 7 do SWZ
    Wartość umowy
    7011 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócenie terminu realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego oraz zbiornika do przechowywania paliwa wraz z dystrybutorem dla Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej”

Zamawiający Powiat Dąbrowski (Dąbrowa Tarnowska, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup mobilnego agregatu prądotwórczego oraz zbiornika do przechowywania paliwa wraz z…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 188 131 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Powiat DąbrowskiDąbrowa Tarnowska, Małopolskie (powiat Dąbrowski →)opublikowano 4 września 2026
Łączna wartość umów
188 131 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 lipca 2026

    Termin ofert: 21 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    04 września 2026

    6 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Centrum Zabezpieczenia Kryzysowego Sp. z o.o. (część 1); BM Solutions sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 188 131,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail