Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
255 594 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
do 11 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 255 594 zł – 678 794 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości na wykonane roboty budowlane i użyte do nich materiały i urządzenia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

MODERNIZACJA PLACÓW ZABAW PRZY UL. AKACJOWEJ ORAZ UL. JANA PAWŁA II NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA M.ST. WARSZAWY

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wesoła (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „MODERNIZACJA PLACÓW ZABAW PRZY UL. AKACJOWEJ ORAZ UL. JANA PAWŁA II NA TERENIE DZIELNICY…”, wybierając ofertę wykonawcy MBA SPORT Sp. z o.o. Wartość umowy: 255 594 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica WesołaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
255 594 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 lipca 2026

    Termin ofert: 7 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MBA SPORT Sp. z o.o. (Nadarzyn), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 255 594,00 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 255 594,00 zł do 678 793,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 11 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wesoła

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015259640

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1 Praskiego Pułku Nr 33

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

05-075

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wesola.poczta@um.warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wesola.um.warszawa.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

MODERNIZACJA PLACÓW ZABAW PRZY UL. AKACJOWEJ ORAZ UL. JANA PAWŁA II NA TERENIE DZIELNICY WESOŁA M.ST. WARSZAWY

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b7695f3d-0824-4738-9793-3011a25fab72

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420300

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00014101/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.13 Modernizacja placów zabaw

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00354784

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

32/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

209935,73 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja placów zabaw polegająca na wymianie zużytej nawierzchni bezpiecznej zlokalizowanych przy:
- ul. Jana Pawła II w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy na działce ewidencyjnej nr 657 z obrębu 8-07-14; załącznik graficzny poz. P1, P2, P3, P4, P5.
- ul. Akacjowa 15 w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy na działce ewidencyjnej, część dz. nr ew. 39, obręb 8-04-06; załącznik graficzny poz. P1, P2, P3, P4, P5.

Zakres robót zakłada rozbiórkę istniejących płyt amortyzujących oraz wykonanie nowej wylewanej bezpiecznej nawierzchni, certyfikowanej zgodnie z aktualnymi normami w tym PN-EN 1177,

4.5.3.)Główny kod CPV

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

255594 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

678793,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

255594 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MBA SPORT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5342495094

7.3.3)Ulica

Kwitnąca 10, Rusiec

7.3.4)Miejscowość

Nadarzyn

7.3.5)Kod pocztowy

05-830

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

255594 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-11

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112723-9Roboty w zakresie kształtowania pla…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
228 437 zł
Próbka: 31 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
192 634 zł290 854 zł
Rozstęp międzykwartylowy
98 220 zł
Źródło próbki
CPV 45112723· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
192 634 zł
Mediana
228 437 zł
Górny kwartyl
290 854 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Wesoła prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 255 594 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112723-9 (Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MBA SPORT Sp. z o.o. (Nadarzyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.