Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
354 978 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    156 210 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Biuro Inżynierskie MK Spółka Jawna M. Krawczyk, K. Strzeżyk· Oświęcim
    Wartość umowy
    198 768 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wysokość kary umownej za każdy rozpoczęty dzień opóźnienia w wykonaniu przedmiotu umowy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie dokumentacji projektowej pn.: „Przebudowa drogi gminnej 670320Sul. Szyszkowej w Bojszowach” oraz „Przebudowa drogi gminnej 670800S ul. Jodłowej w Świerczyńcu”.

Zamawiający Gmina Bojszowy (Bojszowy, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie dokumentacji projektowej pn.: Przebudowa drogi gminnej 670320Sul. Szyszkowej w…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 354 978 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina BojszowyBojszowy, Śląskie (powiat Bieruńsko-lędziński →)opublikowano 3 września 2026
Łączna wartość umów
354 978 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 lipca 2026

    Termin ofert: 30 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    03 września 2026

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: ROADPRO M. Grzegorz, M. Ksel Sp. J. (część 1); Biuro Inżynierskie MK Spółka Jawna M. Krawczyk, K. Strzeżyk (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 354 978,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail