Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 8 częściach8 części
Łączna wartość umów
142 104 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1DRÓB
    DROMICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA· KALISZKOWICE OŁOBOCKIE
    Wartość umowy
    12 247 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2DOSTAWA MROŻONEK
    Admat Sp. z o.o.· Nowe Skalmierzyce
    Wartość umowy
    10 218 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3DOSTAWA GARMAŻERKI
    ANETA MICHALSKA-KUCH ZAKŁAD WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH· Bralin
    Wartość umowy
    9823 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4DOSTAWA MIĘSA WIEPRZOWEGO I PRODUKTÓW MIĘSNYCH
    MASARNIA BOROWE· Węglowice
    Wartość umowy
    12 592 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5DOSTAWA PIECZYWA
    PIEKARNICTWO-CUKIERNICTWO HENRYK TROSKA· Syców
    Wartość umowy
    1229 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6DOSTAWA NABIAŁU I PRODUKTÓW MLECZARSKICH
    OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA· Międzybórz
    Wartość umowy
    13 917 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH, JAJ, OWOCÓW I WARZYW
    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "CYTRYNKA" S.C. MAŁGORZATA I RADOSŁAW WIELGO· Syców
    Wartość umowy
    66 609 zł
    2 oferty
  8. Umowa zawarta
    Część 8DOSTAWA RYB
    AUGUSTO JAROCIN MIKOŁAJCZAK, GRUSZKA SPÓŁKA JAWNA· Ostrów Wlkp
    Wartość umowy
    15 470 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
18 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sycowie z podziałem na 8 części

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sycowie (Syców, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii…”, wybierając 8 wykonawców. Łączna wartość umów: 142 104 zł. Złożono 18 ofert.

Łączna wartość umów
142 104 zł
Liczba ofert
18 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 sierpnia 2026

    Termin ofert: 18 sierpnia 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    02 września 2026

    2 oferty8 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: DROMICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (część 1); Admat Sp. z o.o. (część 2); ANETA MICHALSKA-KUCH ZAKŁAD WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH (część 3); MASARNIA BOROWE (część 4) oraz 4 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 142 104,49 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 18 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail