Modernizacja dziedzińca szkolnego Szkoły Podstawowej nr 2 w Sycowie
Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sycowie (Syców, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja dziedzińca szkolnego Szkoły Podstawowej nr 2 w Sycowie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=6783, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Roboty budowlane (CPV 45)
- woj. Dolnośląskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sycowie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001228478 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Mickiewicza, 5 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Syców |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 56-500 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL518 - Wrocławski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@sp2sycow.com.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://sp2sycow.com.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-e6601c36-a561-45d3-882a-3dd15fe6b9ac |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00344784 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-15 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00068884 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Modernizacja dziedzińca szkolnego Szkoły Podstawowej nr 2 w Sycowie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest realizacja roboty budowlanej pn. Modernizacja dziedzińca szkolnego Szkoły Podstawowej nr 2 w Sycowie 2. Kod CPV | 45000000-7 Robot budowlane 45233000-9 Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg 3. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Syców, gmina Syców, powiat Oleśnica na działce nr: 24/1 obręb ewidencyjny 0001 Syców, jednostka ewidencyjna 021407_4. 4. Przedmiotem zamówienia obejmuje m.in. - usunięcie betonu i trelinki, - usuniecie kostki brukowej, - rozebranie istniejącej podbudowy, - wykonanie nowych konstrukcji pod komunikację, - położenie kostki brukowej i osadzenie obrzeży, - posadowienie latarni, - podłączenie do instalacji elektrycznej 1 latarni - rozbiórka masztu flagowego, - demontaż i przeniesienie istniejących stojaków na rowery na tył budynku, - uzupełnienie urodzajnej ziemi. 5. Zestawienie powierzchni poszczególnych części zagospodarowania terenu inwestycji Powierzchnie utwardzone do likwidacji trylinka i beton 635 m² Powierzchnie utwardzone do likwidacji kostka brukowa 95 m2 Pow. kostki brukowej – projektowana 300 m² Pow. kostki brukowej – projektowana 170 m² UWAGA 1: Na powstałych placach należy uzupełnić i wymienić ziemię – tereny te zostaną zagospodarowane wg odrębnego opracowania projektowego zielenią i małą architekturą. Przedmiot zamówienia nie obejmuje zagospodarowania zielenią i małą architekturą. UWAGA nr 2: Przedmiot zamówienia nie obejmuje etapu już zrealizowanego - Etap zrealizowany (Część założenia – wykonana została zaznaczona na mapie do celów projektowych). |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-03-17 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 5 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Urszula Mus - "ROLBUD" Zakład Handlowo Usługowy |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 251355993 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Odolanowska 18 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Granowiec |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 63-435 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 138639,94 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00161053/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-07-09 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 138639,94 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.