Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF KOWALIK· Kocierzew Północnymikrofirma
Cena wybranej oferty
30 624 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
20 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 30 624 zł – 45 859 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena50%Cena za wykonanie 1 km przewozu dodatkowego10%Czas podstawienia pojazdu zastępczego w przypadku awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowożenie uczniów do szkół na terenie Gminy Kocierzew Południowy

Zamawiający Gmina Kocierzew Południowy (Kocierzew Południowy, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dowożenie uczniów do szkół na terenie Gminy Kocierzew Południowy”, wybierając ofertę wykonawcy USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF KOWALIK. Cena wybranej oferty: 30 624 zł. Złożono 3 oferty.

Cena wybranej oferty
30 624 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 sierpnia 2026

    Termin ofert: 12 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy USŁUGI TRANSPORTOWE KRZYSZTOF KOWALIK (Kocierzew Północny), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 30 624,48 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 30 624,48 zł do 45 858,96 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail