Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
798 500 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
do 22 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa budynku użyteczności publicznej z przeznaczeniem na lokalne centrum integracji w Parciakach

Zamawiający Gmina Jednorożec (Jednorożec, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa budynku użyteczności publicznej z przeznaczeniem na lokalne centrum integracji w…”, wybierając ofertę wykonawcy COMOX Sp. z o. o. Wartość umowy: 798 500 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina JednorożecJednorożec, Mazowieckie (powiat Przasnyski →)opublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
798 500 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy COMOX Sp. z o. o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 798 500,00 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 22 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail