Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn. Dostawa zasilaczy awaryjnych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” do upływu terminu składania ofert tj. do godz. 10:00 w dniu 02.09.2026r. nie wpłynęła żadna oferta. W świetle powyższego Zamawiający zobligowany jest unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa zasilaczy awaryjnych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

Zamawiający Powiat Przeworski (Przeworsk, Podkarpackie) opublikował wynik postępowania „Dostawa zasilaczy awaryjnych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd””.

Zamawiający: Powiat PrzeworskiPrzeworsk, Podkarpackie (powiat Przeworski →)opublikowano 2 września 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn. Dostawa zasilaczy awaryjnych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” do upływu terminu składania ofert tj. do godz. 10:00 w dniu 02.09.2026r. nie wpłynęła żadna oferta. W… Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Przeworski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900252

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jagiellońska 10

1.5.2.)Miejscowość

Przeworsk

1.5.3.)Kod pocztowy

37-200

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

starosta@powiatprzeworsk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.powiatprzeworsk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361128

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa zasilaczy awaryjnych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d5d6d796-a660-4358-b0cf-9e24d9c49a75

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00418589

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00031222/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Realizacja zamówień na urządzenia i oprogramowanie z zakresu projektu "Cyberbezpieczny Samorząd"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie dotyczy projektu pod tytułem: „Kompleksowe wzmocnienie cyfrowego bezpieczeństwa w zakresie realizacji usług publicznych przez Starostwo Powiatowe w Przeworsku”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC),

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405486

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZ.272.20.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

27024,51 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zasilaczy awaryjnych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”.
2. Zakres zamówienia dotyczy dostawy 2 szt. zasilaczy awaryjnych zgodnych z wymaganiami oraz parametrami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) zawartym w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn. Dostawa zasilaczy awaryjnych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” do upływu terminu składania ofert tj. do godz. 10:00 w dniu 02.09.2026r. nie wpłynęła żadna oferta. W świetle powyższego Zamawiający zobligowany jest unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31154000-0Bezprzestojowe źródła energii
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Przeworski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przeworsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31154000-0 (Bezprzestojowe źródła energii). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.