AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa zasilaczy awaryjnych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

Zamawiający Powiat Przeworski (Przeworsk, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „Dostawa zasilaczy awaryjnych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd””. Termin składania ofert upływa 2 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat PrzeworskiPrzeworsk, Podkarpackie (powiat Przeworski →)opublikowano 25 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 339 270 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
2 września 2026, 10:00
5h
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Skrócenie terminu dostawy40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    25 sierpnia 2026

    Termin ofert: 2 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 2 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Skrócenie terminu dostawy 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa zasilaczy awaryjnych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Przeworski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900252

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jagiellońska 10

1.5.2.)Miejscowość

Przeworsk

1.5.3.)Kod pocztowy

37-200

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

starosta@powiatprzeworsk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.powiatprzeworsk.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa zasilaczy awaryjnych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d5d6d796-a660-4358-b0cf-9e24d9c49a75

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405486

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00031222/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Realizacja zamówień na urządzenia i oprogramowanie z zakresu projektu "Cyberbezpieczny Samorząd"

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie dotyczy projektu pod tytułem: „Kompleksowe wzmocnienie cyfrowego bezpieczeństwa w zakresie realizacji usług publicznych przez Starostwo Powiatowe w Przeworsku”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC),

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361128

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361128

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Do podpisania oferty konieczne jest posiadanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy podpisu elektronicznego tj. kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub podpisu zaufanego lub podpisu osobistego.
2. W systemie Platformy:
a) składanie ofert odbywa się, za pośrednictwem ,,Formularza składania oferty lub wniosku”
b) składanie pozostałych dokumentów, zapytań do treści SWZ, odpowiedzi na wezwania wniosków, zawiadomień oraz informacji odbywa się, za pośrednictwem formularza ,,Wyślij wiadomość do zamawiającego” Uwaga! Formularz ,,Wyślij wiadomość do Zamawiającego” nie służy do składania oferty, gdyż wiadomości nie są szyfrowane.
3. Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z Wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem ww. Platformy zakupowej.
4. Komunikacja poprzez Wyślij wiadomość do zamawiającego umożliwia dodanie do treści wysyłanej wiadomości plików lub spakowanych folderów (załączników). Występuje limit objętości plików lub spakowanych folderów do ilości 10 plików lub spakowanych folderów przy maksymalnej wielkości 500 MB pojedynczego załączonego pliku. Możliwe jest ponowne kliknięcie ikony załączników i dodanie kolejnych plików.
5. Dokumenty elektroniczne, oświadczenia lub elektroniczne kopie dokumentów lub oświadczeń składane są przez wykonawcę za pośrednictwem formularza “Wyślij wiadomość do zamawiającego” jako załączniki po kliknięciu przycisku “Wyślij”.
6. Wykonawca może otrzymywać powiadomienia tj. wiadomości email dotyczące komunikatów w sytuacji, gdy zamawiający opublikuje informacje publiczne (komunikat publiczny) lub spersonalizowaną wiadomość zwaną prywatną korespondencją. Warunkiem otrzymania powiadomień systemowych z Platformy jest zaobserwowanie postępowania przez wykonawcę (poprzez zaznaczenie gwiazdki), złożenie oferty lub wystosowanie wiadomości do zamawiającego przez wykonawcę w obrębie postępowania.
7. Za datę przekazania składanych dokumentów, oświadczeń, wniosków, zawiadomień, zapytań oraz informacji uznaje się kliknięcie przycisku “Wyślij”, po którym pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego.
8. Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje za pośrednictwem Platformy Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny wykonawca, będzie przekazywana za pośrednictwem Platformy do konkretnego wykonawcy w wiadomości prywatnej.
9. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na Platformie zakupowej przesłanych przez zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM.
10. Zgodnie z art. 67 ustawy Pzp Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie tj.:
a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 2 Mbit/s,
b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
c) zainstalowana przeglądarka internetowa obsługująca Javascript np.: EDGE, Chrome, FireFox, w najnowszej dostępnej wersji, z włączoną obsługą języka Javascript, akceptująca pliki typu „cookies” lub możliwością korzystania z lokalnej pamięci przeglądarki,
d) komunikacja z platformazakupowa.pl jest szyfrowana z wykorzystaniem protokołu TLS 1.3.
e) Czas odbioru danych przez platformę zakupową jest zsynchronizowany z czasem urzędowym obowiązującym w Polsce wyznaczonym przez serwery czasu Głownego Urzędu Miar z użyciem protokołu NTP.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Obowiązek informacyjny w zakresie RODO zawarty został w Rozdziale II SWZ.
Ponadto w związku z dofinasowaniem zamówienia z Funduszu Europejskiego na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Zamawiający informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych w oparciu o klauzulę informacyjną stanowiącą załącznik nr 5 do SWZ – Klauzula informacyjna FERC.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

BZ.272.20.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zasilaczy awaryjnych w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”.
2. Zakres zamówienia dotyczy dostawy 2 szt. zasilaczy awaryjnych zgodnych z wymaganiami oraz parametrami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) zawartym w załączniku nr 1 do SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

1. Cena 60% (60pkt)
2. Skrócenie terminu dostawy 40% (40pkt)
Razem 100% (100pkt)

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Skrócenie terminu dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1. Na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia do oferty wykonawca dołącza oświadczenie o braku podstaw wykluczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, wraz z oświadczeniem o braku podstaw wykluczenia z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.

2. Zamawiający wskazuje, iż badanie braku podstaw wykluczenia będzie odbywało się jedynie w oparciu o treść oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp - załącznik nr 3 do SWZ. Tym samym Zamawiający nie żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia.

3. Z postępowania wyklucza się wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek okoliczności wskazanych w art. 7 ust. 1
ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025r. poz. 514 ze zm.) zwanej dalej ,, ustawą sankcyjną" .
Zamawiający dokona weryfikacji podstaw wykluczenia, w zakresie art. 7 ust.1 ustawy sankcyjnej na podstawie oświadczenia własnego Wykonawcy

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający NIE OKREŚLA WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU.

do Sekcji V pkt. 5.5)
Z uwagi, iż Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust.1 ustawy Pzp,
należy złożyć jedynie w zakresie dotyczącym oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

a) Formularz Specyfikacji Technicznej – wg. załącznika nr 2A
b) w przypadku, gdy wykonawca oferuje produkt równoważny – dokumenty potwierdzające, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania w zakresie równoważności, określone w OPZ. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć: specyfikację techniczną lub kartę katalogową lub inny równoważny dokument, na podstawie, którego zamawiający dokona sprawdzenia czy parametry oferowanego produktu spełniają wymagania określone przez zamawiającego w OPZ.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

a) Formularz Specyfikacji Technicznej – wg. załącznika nr 2A
b) w przypadku, gdy wykonawca oferuje produkt równoważny – dokumenty potwierdzające, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania w zakresie równoważności, określone w OPZ. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć: specyfikację techniczną lub kartę katalogową lub inny równoważny dokument, na podstawie, którego zamawiający dokona sprawdzenia czy parametry oferowanego produktu spełniają wymagania określone przez zamawiającego w OPZ.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

OŚWIADCZENIA I DOKUMENTY SKŁADANE RAZEM Z OFERTĄ:
1) Formularz ofertowy sporządzony zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ.
2) Formularz Specyfikacji Technicznej – wg załącznika nr 2A
W Formularzu Specyfikacji Technicznej Zamawiający wymaga podania żądanych w kolumnie 4 informacji dla wszystkich pozycji ujętych w formularzu, w sposób jednoznaczny pozwalający na identyfikację zaoferowanego przedmiotu zamówienia oraz na weryfikację prawidłowości spełnienia wymagań Zamawiającego przez oferowany przedmiot zamówienia. Niewypełnienie lub pominięcie jakiejkolwiek pozycji skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
3) w przypadku, gdy wykonawca oferuje produkt równoważny– dokumenty potwierdzające, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania w zakresie równoważności, określone w OPZ. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć: specyfikację techniczną lub kartę katalogową lub inny równoważny dokument, na podstawie, którego zamawiający dokona sprawdzenia czy parametry oferowanego produktu spełniają wymagania określone przez zamawiającego w OPZ.
4) Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp o niepodleganiu wykluczeniu, według wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ, w zakresie wskazanym przez zamawiającego, aktualne na dzień składania ofert. Oświadczenie składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
Oświadczenie, o których mowa składa odpowiednio:
• wykonawca,
• każdy ze wspólników konsorcjum Wykonawców (w przypadku składania oferty wspólnej), oraz każdy ze wspólników spółki cywilnej,
5) Dokumenty potwierdzające, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania:
a) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa, jeżeli zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów, przy czym poprzez ww. dane należy rozumieć wskazanie przez Wykonawcę w ofercie lub w innych dokumentach załączonych do oferty np. nr KRS, nr NIP, nr REGON lub inny numer dokumentu, wskazanie wydającego urzędu lub organu, lub określony adres internetowy.
b) Pełnomocnictwo lub inny dokument, z którego wynika prawo do podpisania oferty oraz innych dokumentów składanych wraz z ofertą/reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o ile uprawnienie do reprezentacji nie wynika z dokumentów, które Zamawiający może uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązani są złożyć wraz z ofertą stosowne pełnomocnictwo.
3) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust.1 składa każdy z wykonawców odrębnie.
4) W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
5) Jeżeli oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, zostanie wybrana, zamawiający będzie żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych wykonawców.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
1.Zamawiający przewiduje, na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp, możliwość dokonania zmian postanowień umowy w następującym zakresie

1) wprowadzania zmian w zakresie oferowanego urządzenia, 2) zmiany terminu realizacji dostawy - wyłącznie z przyczyn niezależnych od Wykonawcy i mających wpływ na wykonanie przedmiotu umowy 3) zmiany warunków płatności w przypadku konieczności dostosowania do wytycznych lub zaleceń instytucji udzielających dofinansowania zadania i w okolicznościach szczegółowo określonych w paragrafie 8 projektowanych postanowień umowy (PPU) stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-02 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Wykonawca składa ofertę wraz z załącznikami za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361128

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-02 10:05

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31154000-0Bezprzestojowe źródła energii
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
339 270 zł
Próbka: 32 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 525 zł772 278 zł
Rozstęp międzykwartylowy
598 753 zł
Źródło próbki
CPV 31154000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 525 zł
Mediana
339 270 zł
Górny kwartyl
772 278 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 02.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Powiat Przeworski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przeworsk.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31154000-0 (Bezprzestojowe źródła energii). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.