Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
0 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    0 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    0 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas złożenia oferty od przekazania zapytania Zamawiającego (T)30%Obsługa 24/7 (O)10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie kompleksowej usługi rezerwacji, zakupu, zmiany oraz anulowania noclegów na terenie Polski dla PZLPiT „MAZOWSZE”

Zamawiający PZLPiT Mazowsze (Otrębusy, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie kompleksowej usługi rezerwacji, zakupu, zmiany oraz anulowania noclegów na…”, wybierając ofertę wykonawcy eTravel S.A. Łączna wartość ofert: 0 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: PZLPiT MazowszeOtrębusy, Mazowieckie (powiat Pruszkowski →)opublikowano 2 września 2026
Łączna wartość ofert
0 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma eTravel S.A. za łącznie 0,02 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

PZLPiT Mazowsze

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000275458

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Świerkowa 2

1.5.2.)Miejscowość

Otrębusy

1.5.3.)Kod pocztowy

05-805

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@mazowsze.waw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mazowsze.waw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1876a2dc-cc0e-4fd4-a01e-319486a7ce75

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


działalność kulturalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie kompleksowej usługi rezerwacji, zakupu, zmiany oraz anulowania noclegów na terenie Polski dla PZLPiT „MAZOWSZE”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1876a2dc-cc0e-4fd4-a01e-319486a7ce75

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417555

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00015911/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Świadczenie kompleksowej usługi rezerwacji, zakupu, zmiany oraz anulowania noclegów na terenie Polski dla PZLPiT „MAZOWSZE”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00354790

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

5/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie kompleksowej usługi rezerwacji, zakupu, zmiany oraz anulowania noclegów na terenie Polski dla PZLPiT „MAZOWSZE” dotyczące V Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka 2026-2027 obejmujące:
1) wyszukiwanie, przedstawianie ofert, rezerwację, sprzedaż, zmianę i anulowanie rezerwacji miejsc noclegowych zgodnie ze składanymi przez Zamawiającego zleceniami jednostkowymi w zakresie: lokalizacji, standardu usług i wyposażenia oraz konfiguracji pokoi, z uwzględnieniem najkorzystniejszych w danym momencie cen,
2) obsługę reklamacji,
3) obsługę i wsparcie uczestników podczas podróży, w tym obsługę sytuacji awaryjnych,
4) raportowanie i zestawienie kosztów podróży zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne

4.5.5.)Wartość części

241000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie kompleksowej usługi rezerwacji, zakupu, zmiany oraz anulowania noclegów na terenie Polski dla PZLPiT „MAZOWSZE” dotyczące świadczenia kompleksowej usługi rezerwacji, zakupu, zmiany oraz anulowania noclegów na terenie Polski dla PZLPiT „MAZOWSZE”, z wyłączeniem noclegów objętych przedmiotem zamówienia, którego dotyczy Zadanie nr 1 tj. dotyczących V Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka 2026-2027, obejmujące:
1) wyszukiwanie, przedstawianie ofert, rezerwację, sprzedaż, zmianę i anulowanie rezerwacji miejsc noclegowych zgodnie ze składanymi przez Zamawiającego zleceniami jednostkowymi w zakresie: lokalizacji, standardu usług i wyposażenia oraz konfiguracji pokoi, z uwzględnieniem najkorzystniejszych w danym momencie cen,
2) obsługę reklamacji,
3) obsługę i wsparcie uczestników podczas podróży, w tym obsługę sytuacji awaryjnych,
4) raportowanie i zestawienie kosztów podróży zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne

4.5.5.)Wartość części

271937,47 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

eTravel S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213614786

7.3.3)Ulica

Al. Jerozolimskie 96

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-807

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

241000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

eTravel S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5213614786

7.3.3)Ulica

Al. Jerozolimskie 96

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-807

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

271937,47 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

Informacje dodatkowe

Kwota jaką Zamawiający zapłaci za każdą pojedynczą rezerwację hotelową (dla
jednej osoby) obejmuje:
1) opłatę transakcyjną w wysokości 0,01 zł brutto za rezerwację / przedpłacenie
pojedynczej rezerwacji hotelowej,
2) cenę za pobyt w hotelu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

PZLPiT Mazowsze prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Otrębusy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 0 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55110000-4 (Hotelarskie usługi noclegowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: eTravel S.A. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.