Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
121 100 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 10 października 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena30%Projekt graficzny stoiska targowego70%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowa organizacja stoiska Miasta Poznania na Międzynarodowych Targach Nieruchomości Expo Real 2026 w Monachium, Niemcy

Zamawiający Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowa organizacja stoiska Miasta Poznania na Międzynarodowych Targach Nieruchomości…”, wybierając ofertę wykonawcy Konarski Bzowki Sp. jawna. Wartość umowy: 121 100 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miasto Poznań - Urząd Miasta PoznaniaPoznań, Wielkopolskieopublikowano 2 września 2026
Wartość umowy
121 100 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 30 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Konarski Bzowki Sp. jawna (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 121 099,99 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631257822

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Kolegiacki 17

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-841

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zpb@um.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.poznan.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/poznan

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowa organizacja stoiska Miasta Poznania na Międzynarodowych Targach Nieruchomości Expo Real 2026 w Monachium, Niemcy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1c06366f-4c84-462c-acd7-f3769290a943

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00417412

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00030424/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.68 Kompleksowa organizacja stoiska Miasta Poznania na Międzynarodowych Targach Nieruchomości Expo Real 2026, w Monachium, Niemcy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00346956

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPb-II.271.82.2026.EM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

105000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja stoiska Miasta Poznania na Międzynarodowych Targach Nieruchomości Expo Real, odbywających się od 5 do 7 października 2026 r. w Monachium, Niemcy (zwana dalej: „Przedmiotem zamówienia”), polegająca na:
1) Wykonaniu jednego projektu graficznego stoiska targowego Miasta Poznania (zwanego dalej „Projektem”) o powierzchni 30m2. Plan hali, na której zlokalizowane będzie stoisko, stanowi załączniki nr 1 i 1a do umowy. Projekt musi zawierać:
a) logo Miasta Poznania zgodne z miejskim CI;
b) minimum dwa ekrany TV, o wymiarach nie mniejszych niż 36”. Na ekranach, równolegle, będą wyświetlane filmy promocyjne, prezentacje multimedialne oraz prezentacje w formie pdf. Ekrany powinny być wkomponowane w stoisko oraz mają być podłączone do urządzenia odtwarzającego ww. nagrania. Do jednego z ekranów TV, który znajdować się będzie bliżej strefy do rozmów, musi być możliwość podłączenia laptopa (np. hdmi). Urządzenie odtwarzające i ich obsługę zapewnia Wykonawca;
c) miejsce na materiały promocyjne Zamawiającego, m.in. stojaki na materiały (minimum trzy) i haczyki na smycze;
d) zapewnienie miejsc do rozmów - minimum szesć stolików kwadratowych o wysokości minimum 80cm, z min. czterema krzesłami każdy, bez zastosowania stolików wysokich z krzesłami typu „hoker; Wydzielenie strefy do rozmów, jednak nie oddzielonej wewnątrz stoiska ścianą, które powstać może przez połączenie dwóch ww. kwadratowych stolików. W strefie do rozmów umieszczenie haczyka na torbę o wymiarach 30 x 50 cm;
e) zaplecze magazynowe zamykane na klucz (wymagane dwa komplety kluczy)/kod;
f) żywe, zielone rośliny doniczkowe;
g) ladę informacyjną z dwoma wysokimi krzesłami typu hoker. Lada będzie zamykana na klucz (wymagane dwa komplety kluczy);
h) miejsce na grafikę/wizualizację Zamawiającego (grafika zostanie dostarczona przez Zamawiającego po zawarciu umowy);
i) minibar.
2) Wykonaniu i dostawie zabudowy stoiska targowego zgodnego z Projektem.
3) Wykonaniu instalacji elektrycznej oraz montaż oświetlenia stoiska.
4) Ułożeniu pokrycia podłogi (panele) oraz zabezpieczeniu go przed uszkodzeniem i zabrudzeniem do czasu podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego stoiska.
5) Zaopatrzeniu stoiska w niezbędne przyłącza elektryczne. Zaopatrzeniu stoiska w odpowiednią liczbę gniazdek elektrycznych, w tym: gniazdko z listwą-przedłużaczem dla 3-5 wtyczek- w ladzie informacyjnej zamykanej na klucz.
6) Demontażu stoiska oraz usunięciu ze stoiska wszelkich dostarczonych przez Wykonawcę rzeczy niezwłocznie po zakończeniu imprezy targowej (nie później niż do 10.10.2026 r. do godz. 18:00), przy czym w przypadku niewykonania, nienależytego wykonania lub zwłoki w wykonaniu wskazanych wyżej obowiązków odpowiedzialność ponosi wyłącznie Wykonawca (w szczególności w zakresie ewentualnych roszczeń Organizatora targów lub innych podmiotów).
7) Zaprojektowaniu i wyposażeniu zaplecza magazynowego w regał lub regały (w tym jeden mebel w formie szafy zamykanej na klucz) umożliwiające ułożenie kartonów
z materiałami promocyjnymi Zamawiającego, wieszaki na okrycie wierzchnie, lustro prostokątne wiszące w pionie szerokość min. 50cm, wysokość min. 120cm, duży pojemnik na odpady, miejsce na małą lodówkę, miejsce na ladę na czajnik (w tym zabezpieczenie przestrzeni powyżej lady, w której tworzyć się będzie para
z czajnika), mały stolik i jedno krzesło. Zaplecze będzie zamykane na klucz (wymagane dwa komplety kluczy)/kod.
8) Zaprojektowaniu małej lady barowej (minibar) o wymiarach 1-1,5m, na której zmieści się ekspres do kawy, służącej serwowaniu napojów, z miejscem dla jednej osoby obsługującej. Przy ladzie barowej jedno wysokie krzesło typu hoker, Zabudowa powinna mieć minimalistyczny charakter, zajmować możliwie niewielką powierzchnię i harmonijnie wpisywać się w całościową koncepcję estetyczną trzydziestometrowego stoiska.
9) Zapewnieniu obsługi technicznej w czasie eksploatacji stoiska.
10) Transporcie materiałów promocyjnych Zamawiającego z siedziby Zamawiającego na miejsce wykonania zamówienia oraz transporcie pozostałych po targach materiałów do siedziby Zamawiającego.
11) Zapewnieniu wejściówek na targi osobom reprezentującym Wykonawcę.
12) Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło w całości z materiałów Wykonawcy przez osoby zapewnione przez Wykonawcę oraz przy użyciu transportu Wykonawcy (dowiezienie na targi osób oraz rzeczy) – w całości
w wyżej wskazanym zakresie na jego koszt (w tym obsługa stoiska przez cały okres targów), Wykonawca zapewni również noclegi dla ww. osób.
13) Zamawiający wymaga, aby zabudowa stoiska została wykonana z wysokiej jakości materiałów, posiadających odpowiednie atesty obowiązujące w całej Unii Europejskiej oraz spełniających wymogi techniczne określone przez targi Expo Real.
14) Użyte do realizacji zlecenia elementy zabudowy i wyposażenia po zakończeniu imprezy targowej pozostają własnością Wykonawcy.
15) Zamawiający zgłosi Wykonawcę do Biura Targów Monachijskich w Polsce, które przekaże Wykonawcy wszystkie wytyczne dotyczące organizacji stoiska w miejscu organizacji targów.
2. Wykonawca wraz z ofertą zobowiązany jest złożyć Projekt graficzny stoiska targowego, podlegający ocenie zgodnie z pkt XI.2) SWZ, z uwzględnieniem powyższych zapisów.
3. Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony został
we Wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

121099,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

121099,99 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

121099,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Konarski Bzowki Sp. jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252529317

7.3.3)Ulica

Ul. Mieszka I 1

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-886

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

121099,99 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79950000-8Usługi w zakresie organizowania wys…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
196 072 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
149 560 zł390 243 zł
Rozstęp międzykwartylowy
240 683 zł
Źródło próbki
CPV 79950000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
149 560 zł
Mediana
196 072 zł
Górny kwartyl
390 243 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 121 100 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79950000-8 (Usługi w zakresie organizowania wystaw. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Konarski Bzowki Sp. jawna (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.