Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
28 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 28 sierpnia 2026 do 26 października 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Usługi hotelarskie dla Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie w okresie od sierpnia 2026 r. do stycznia 2027 r. – noclegi w hotelu pięciogwiazdkowym”

Zamawiający Filharmonia Im.karola Szymanowskiego w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi hotelarskie dla Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie w okresie od…”, wybierając ofertę wykonawcy UBM-HPG Sp. z o.o. Radisson Blu Hotel, Kraków ul. Straszewskiego 17, 31-101 Kraków. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Filharmonia Im.karola Szymanowskiego w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 1 września 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 41 844 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    14 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy UBM-HPG Sp. z o.o. Radisson Blu Hotel, Kraków ul. Straszewskiego 17, 31-101 Kraków (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 28 sierpnia 2026 r. do 26 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

FILHARMONIA IM.KAROLA SZYMANOWSKIEGO W KRAKOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 357077687

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zwierzyniecka 1

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-103

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.)Numer telefonu

126198724

1.5.8.)Numer faksu

fk@filharmonia.krakow.pl

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

fk@filharmonia.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.filharmoniakrakow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-849db489-dcc7-441c-967d-78f9d0ca938f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Usługi hotelarskie dla Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie w okresie od sierpnia 2026 r. do stycznia 2027 r. – noclegi w hotelu pięciogwiazdkowym”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-849db489-dcc7-441c-967d-78f9d0ca938f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416651

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043983/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 „Usługi hotelarskie dla Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie w okresie od sierpnia 2026 r. do stycznia 2027 r. – noclegi w hotelu pięciogwiazdkowym”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00392814

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

. Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 1 ustawy PZP: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-124af1a6-f565-434f-8714-b9a54fe5ae91

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PP03.271.8.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

10555,55 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia sa noclegi w hotelu pięciogwiazdkowym

4.5.3.)Główny kod CPV

55000000-0 - Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10555,56 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

UBM-HPG Sp. z o.o. Radisson Blu Hotel, Kraków ul. Straszewskiego 17, 31-101 Kraków

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6762394696

7.3.3)Ulica

ul. Poleczki 35

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-822

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10555,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-28 do 2026-10-26

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Brak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55000000-0Usługi hotelarskie, restauracyjne i…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
41 844 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
21 776 zł252 032 zł
Rozstęp międzykwartylowy
230 256 zł
Źródło próbki
CPV 55000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
21 776 zł
Mediana
41 844 zł
Górny kwartyl
252 032 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Filharmonia Im.karola Szymanowskiego w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55000000-0 (Usługi hotelarskie. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: UBM-HPG Sp. z o.o. Radisson Blu Hotel, Kraków ul. Straszewskiego 17, 31-101 Kraków (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.