Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
47 786 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Zapewnienie dodatkowych miejsc parkingowych dla samochodów osobowych10%Dodatkowe doświadczenie tłumacza20%Przygotowanie serwisu kawowego z wykorzystaniem kawy pochodzącej z produkcji spełniającej 10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja konferencji w ramach projektu EURES

Zamawiający Województwo Wielkopolskie - Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja konferencji w ramach projektu EURES”, wybierając ofertę wykonawcy Akademia Dla Biznesu sp. z o.o. Wartość umowy: 47 786 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
47 786 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 6 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Akademia Dla Biznesu sp. z o.o. (Łódź), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 47 785,50 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Wielkopolskie - Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu

1.3.)Oddział zamawiającego

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 639769964

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szyperska 14

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-754

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@wup.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

wuppoznan.praca.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fc580e6b-62af-46f4-9e78-72a00a00cd06

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja konferencji w ramach projektu EURES

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fc580e6b-62af-46f4-9e78-72a00a00cd06

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416567

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00068575/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.14 Konferencja w ramach projektu "EURES - międzynarodowym wsparciem wielkopolskich pracodawców"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027 (FEW) w ramach projektu „EURES – międzynarodowym wsparciem wielkopolskich pracodawców”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00354143

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WUP.XXV.25.1.9.2026.3

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

19254,03 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji jednodniowej konferencji dla 70 osób w dniu 30 września 2026 roku w ramach projektu „EURES – międzynarodowym wsparciem wielkopolskich pracodawców”, obejmująca wynajem sali konferencyjnej wraz z wyposażeniem, obsługą techniczną, usługą tłumaczenia konsekutywnego z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski oraz usługą cateringową.

4.5.3.)Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

47785,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

47785,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

47785,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

wymagania dotyczące określonej etykiety, zgodnie z art. 104 ustawy - etykiety społecznej

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Akademia Dla Biznesu sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 526481191

7.3.3)Ulica

ul. Lelewela 3/7/69

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.5)Kod pocztowy

93-166

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

47785,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

w zakresie żądania określonej etykiety lub wskazania mającego zastosowanie wymagania określonej etykiety, zgodnie z art. 104 ustawy: - etykiety społecznej

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952000-2Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
201 435 zł
Próbka: 73 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
70 000 zł381 266 zł
Rozstęp międzykwartylowy
311 266 zł
Źródło próbki
CPV 79952000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
70 000 zł
Mediana
201 435 zł
Górny kwartyl
381 266 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Wielkopolskie - Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 47 786 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Akademia Dla Biznesu sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.