Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
ALSPAW GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.· Ostrów Wielkopolskiśrednia firma
Wartość umowy
206 271 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 28 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 206 271 zł – 227 550 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa sceny mobilnej na potrzeby gminy Iwanowice

Zamawiający Gmina Iwanowice (Iwanowice Włościańskie, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa sceny mobilnej na potrzeby gminy Iwanowice”, wybierając ofertę wykonawcy ALSPAW GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Wartość umowy: 206 271 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina IwanowiceIwanowice Włościańskie, Małopolskie (powiat Krakowski →)opublikowano 1 września 2026
Wartość umowy
206 271 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ALSPAW GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (Ostrów Wielkopolski), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 206 271,00 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 206 271,00 zł do 227 550,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Iwanowice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351555832

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ojcowska 11

1.5.2.)Miejscowość

Iwanowice Włościańskie

1.5.3.)Kod pocztowy

32-095

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@iwanowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.iwanowice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6bed4e77-72ed-4053-9e8a-ae2bc10a09f6

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa sceny mobilnej na potrzeby gminy Iwanowice

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6bed4e77-72ed-4053-9e8a-ae2bc10a09f6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00416485

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00044608/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup sceny mobilnej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00356614

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IGKR.271.5.28.2026.MB

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

194890,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, rozładunek, ustawienie, pierwsze uruchomienie oraz przeprowadzenie szkolenia z obsługi fabrycznie nowej sceny mobilnej plenerowej wraz z wyposażeniem dodatkowym, przeznaczonej do organizacji wydarzeń kulturalnych, rekreacyjnych, promocyjnych, społecznych i okolicznościowych na terenie Gminy Iwanowice.
4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Opisie przedmiotu zamówienia (załączniki do SWZ) oraz w pozostałych załącznikach do niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

44212320-8 - Konstrukcje różne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34223300-9 - Przyczepy

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

34223330-8 - Jednostki ruchome na przyczepach

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

206271,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

227550,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

206271,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ALSPAW GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

0000551953

7.3.3)Ulica

Batorego

7.3.4)Miejscowość

Ostrów Wielkopolski

7.3.5)Kod pocztowy

63-400

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

206271,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Iwanowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Iwanowice Włościańskie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 206 271 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44212320-8 (Konstrukcje różne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ALSPAW GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (Ostrów Wielkopolski). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.